2726

سه تا دختر داره هر سه تا دختراش یه پسر دارن 

بچه اول منم پسره 

الان دومی رو باردارم هنوز هفته های اولمه 

ولی براش اسم گذاشته ستایش 

هر وقت منو میبینه میگه ستایشم خوبه😐

اصلا شتید پسر باشه

خوشم نمیاد خودشو تو هر چیزی دخالت بده 

حالا اگه دخترم باشه من حقمه براش اسم انتخاب کنم نه اون  🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی میخواد سطح درک بره بالا،منم همین مشکل رو داشتم،توضیح دادم براشون اولش ناراحت بودن

نمیخوام توهین کنم من خودم خیلی ائمه رو دوس دارم ولی واسه بچه امروزی و بچه تودم اسم ایرانی و بروز دوس دارم 

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers
2728
حالا یکی بهش به شوخی گفت اگه دختر باشه براش النگو بگیر گفت قول نمیدم  ادم خسیسی هست یه درصدم ف ...

سلام........به نظر من بزار تا بارداری هرچی دوست داره صداش کنه..........بهش بگو تا زمان یکه به دنیا بیاد اسمش با شما به دنیا اومد اسمش با من........اصلا هم خیلی زیاد جدیش نگیر بزار خوش باشه

مامان ترنم سابق......عضویت 1378

هر اسمس که گفت بگو آره قشنگه............اصلا جبهه نگیر ولی به همسرت بگو فلان اسم قشنگتره  بدون اینکه اسمی از مادرش و اینکه اسم اونو دوست نداری بیاری و روز به دنیا اومدن همون اسم بزار.......بعد بگو شوهرم گفت این قشنگتره

مامان ترنم سابق......عضویت 1378

چقد حساس 😐مادر بزرگ من گفت اسم بچتون بزارین پوریا دومی هم دنیا اومد کوروش مادر بزرگ مادریش گفت بزارین طاها هرچی صداش زدن طاها دیدن فایده نداره همون پوریا که گذاشتن شناسنامه رو صدا زدن تازه بعد 10 سال هنوز بچه ای در کار نیست که ببینم پسرمیشه یا دخترولی از اول مادر بزرگم گفت دومی هم کوروش چیز عجیبی نیست اگه ستایش دوست داری بزار 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2706