2410
2553

فردا نوبت آمینوسنتز دارم اونم یه شهر دیگه چیا لازمه و اینکه سخته ؟؟؟

فکر کنید منم خواهرتون کمکم کنید واقعا نگرانم 

به مامانم نگفتم که اینجور شده لازمه باهام باشه؟

استرس نداشته باش اصلا سخت نیست موقع نمونه برداری اصلا تکون نخور حتما یه همراه داشته باش 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اصلا اصلا اصلا ترس و درد نداره فقط بعدش استراحت کن مطمئن باش بچتم سالمه همه ای این غربالگریا دروغه 

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤

بعد از نمونه برداری تا حد امکان از پله استفاده نکن چیزی از زمین بلند نکن حتی اگه سبک باشه و حداقل یکهفته استراحت کن 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2714
اصلا اصلا اصلا ترس و درد نداره فقط بعدش استراحت کن مطمئن باش بچتم سالمه همه ای این غربالگریا دروغه&n ...

اینقدر این چندوقت بهم استرس دادن که نگو کاش همون اول آدم رو بفرستن این یا سلفری 

شوهرم کافیه؟

اره کافیه

اصلا و ابدا ترس نداره من دوبار انجام دادم

دفعه اول خیلی می ترسیدم ولی انجام که شد دیدم اشتباه کردم 

دفعه دوم چند سال بعد بود و اصلا نمی ترسیدم

ولی از بس افرادی که قبل من بودن جیغ و داد داشتن  روی منم اثر گذاتشت منم استرس گرفتم به دکتر گفتم اونم مهلت داد تا اروم شم و خبلی راحت انجام شد

دردش زیاده؟ شوهرم کافیه باشه؟

نه اصلا همون موقع که سوزن  وارد بدن میشه خیلی کم درد داره  یه همراه کافیه  و حتما همسرت همراهت  باشه که باید رضایتنامه امضا کنند 

2706