2726
عنوان

کاری که شوهرم میخواد برای مادرش انجام بده...

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 56 پست
اول نوبت طلای مادرشه چون الان زندگی این دو نفر مشترکه . چطور موقع خوشیها زن و شوهر میگن زندگی خودمون ...

با عرض شرمندگی من مخالفم ، چرا که طلا مال زن محسوب میشه نه اموال مشترک .

ایشون هم به اندازه مادرش حق مطالبه داره ، این هم قرض محسوب میشه 

گر نکوبی شیشه ی غم را به سنگ / هفت رنگش می شود هفتاد رنگ 

الان برای شما هم بخواد طلا بخره فرض کن اندازه ۵۰تومن طلا ازت گرفته باشه مثلا یه سرویس ۴۰گرمی 

دوسال دیگه طلا گرمی دوتومن باشه یه سرویس ۲۵گرمی پس بده بگه بیا طلات رو پس دادم بنظرت درسته؟ 

حرفا میزنیا

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با عرض شرمندگی من مخالفم ، چرا که طلا مال زن محسوب میشه نه اموال مشترک . ایشون هم به اندازه مادرش ح ...

بله قرض محسوب میشه حرف من اینه الویت با طلای مادره چون اون پول تو زندگی خودشون خرج شده ولی مادر الان زندگی مالیش جداست این خانوم هم میتونن طلاشو از همسرش بخواد ولی منطق میگه اول قرض بقیه رو بدن بعد با خودشون حساب کتاب کنن

2728

من مقداری طلا دارم که تا حالا هر وقت خونواده پول لازم داشتن، بهشون قرض دادم... کمک هزینه خرید سه تا خونه و تحصیل به نفر بوده تا حالا

قرارمون هم اینه که طلا میدم، همون وزن هم طلا میگیرم

دیگه برام فرقی نداره طلا نو باشه، کهنه باشه، باب سلیقه‌م باشه، قیمت روز طلا چقدر باشه

طرف مقابل هم همیشه راضی بوده، چون خیلی سریع پول به دستش رسیده، اونم بدون ضامن و بدون منت... تو شرایطی که واقعا دست و بالشون خالی بوده

فقط یه نکته، من طلایی که میدم بیشتر جنبه سرمایه داره و برام مهم نیست چی پس بدن

اگر مادر همسرتون طلایی به شما داده که خودش مدام استفاده میکرده، همسرتون الان باید براشون طلایی بخره که از نظر ظاهر حداقل در همون حد باشه 

قدردان ایشون باشین، وظیفه نداشته ولی بهتون کمک کرده 🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

[QUOTE=208706184]بله قرض محسوب میشه حرف من اینه الویت با طلای مادره چون اون پول تو زندگی خودشون خرج شده ولی مادر الان ...[/QUOTE

حرف شما متینه  ، منظور من اینه هیچ قرضی به قرض دیگه ارجحیت نداره ، اتفاقا چون پس دادن قرض مادرش منطقی تر بنظر میاد و اطرافیان هم مطالبه میکنن که  بیا قرض مادر رو بده ، پس مطمئنا شوهر ایشان دیر یا زود مجبور به تسویه حسابه چون زور اونطرف زیادتره ،اما زن مظلووم واقع میشه و باید فکری برای احقاق حقش کنه 

اما این خانم چون ممکنه هیچ وقت طلاهاش برگردانده نشه بهش ،برای همین اگه بخاد طلاهاشو پس بگیره برا جبران اشتباهش مجبوره شرط بذاره قبل از طلای مادرشوهرش قرضشو پس بگیره ... 

دقیقا به همین دلیلی که شما میگی یعنی منطقی تر بودن تسویه حساب با مادر ، این شرط توجیه هست تا مرد مجبور بشه طلای زن هم بخره برگردونه 

باز تکرار میکنم هیچ قرضی به قرض دیگر ارجحیت نداره ، دلیلی نداره که زن از خودگذشتگی کنه برای حفظ آبروی مرد و نتیجه ش بشه ضرر زن ... میتونه قرضشو قبل از تسویه قرض مادر مطالبه کنه ،بایدی وجود نداره 

گر نکوبی شیشه ی غم را به سنگ / هفت رنگش می شود هفتاد رنگ 
دیگه باید خیلی مابه التفاوت طلای نو بده گفتم گناه داره یا فکر کنه حسودم چیز نگفتم

به اندازه گرم طلاش بایدپس بدین مثلااگه ۲۰گرم بوده باید۲۰گرم برگردونین پس یه راهنمایی میکنم شایدبدردت خورد...من خودم وقتی میخوام طلابخرم میرم طلافروشی هایی که طلاهاشونوبدون اجرت ومالیات میفروشن بخاطرشرایط بازارخیلیااینکارومیکنن اینجوری خیلی خیلی به نفعت میشه طلاهاشونم مستعمل نیستا نو نوئه

نه خب همون طلا رو بخواد دوباره بخره باید یک چیزیم روش بذاره به خاطر همین میگم

دیگه طلا مستعمل گرفته، باید واسش طلا نو بخره، باز به جز این سودم میخواد؟ طلا که سود نداره دیگه، مثلا میخواسته با طلاهاس چه سرمایه گذاری بکنه که رو خود طلا سودم میخواد

خب میخواد بیشتر برگردونه اشکالی نداره؟

ببین اصلا فکر نکن مادرشه فکر کن از کسی  مثلا 10 گرم طلا گرفته گفته 20 روز دیگه 10 گرم طلاهاتو پس میدم  الان قیمت هر چی میخواد باشه  یعنی اگه طلا الان نصف قیمت هم شده بود یا ده برابر باید همون 10 گرم بخره