2726
عنوان

خدا هوای ادم بدا رو بیشتر داره

249 بازدید | 14 پست

این همه ادم خوب دارن تو ی دنیا مظلومانه کشته میشن شب خوابشون نمیبره ولی بیشتر دنیا به کام اون ادما یی که ظلم میکنن 😪 قبول دارین ؟؟

هیچ در هیچ ... معنی زندگی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا قبول دارم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728

آره دیگه خب خدا هواشون رو داره، با ماها لج میکنه!

واقعا فکر نمیکنی تیترت توهین به خدای مهربون و حکیمه؟

میتونستی سوال کنی چرا خدا به آدمهای ظالم برای ظلم شون انقدر مهلت میده؟

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

اصلن قبول ندارم

از کجا میدونی اونا ادم بدن اونایی که میمیرن مظلوم و ادم خوبن نمیتونی قضاوت کنی چون شناخت کاملی راجبشون نداری چون قاضی و قضاوت کننده نیسی

میدونی به نظر من کرونا باید میبود تا نزدیک تر بشیم به ظهور حجت حق(عج) باید میبود که چشممون باز شه طوری رفتار کنیم که انگار 4ثانیه بعد ما میمیریم... 

جاده زندگی را خدا هموار میکند کار من فقط برداشتن سنگ ریزه هاست
آره دیگه خب خدا هواشون رو داره، با ماها لج میکنه! واقعا فکر نمیکنی تیترت توهین به خدای مهربون و حکی ...

نه من قصد توهین نداشتم ببخشید من 

داشتم وقیت رو میگفتم حالا این و اون وقت بازی با کلماته 

هیچ در هیچ ... معنی زندگی 

نه عزیز من قبول ندارم خدا دیر گیره ولی سخت گیره 

یکی با مادرم و مسخره کرد تو جمع خدا شاهده بعد یه مدت همون بلا سرش اومد اون پیش یه نفر مسخره کرد ولی آبروی تو جمع رفت عزیز دلم چوب خدا صدا نداره چون خدا چوب و فرو می‌کنه بی صدا ولی صد برابر دردش بیشتره

نه من قصد توهین نداشتم ببخشید من  داشتم وقیت رو میگفتم حالا این و اون وقت بازی با کلماته

عزیزدلم ناراحت بودی نوشتی انشاالله خدا ارومت کنه ولی این واقعیت نیست اگه میپرسیدی کیا اذیتتون کردن به سزای اعمالشان رسیدن بهت میگفتن خودت بهتر متوجه میشدی گلم

2706