2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیشه که منم بعد نیم ساعت بالا آوردم رفتم به مسئول آزمایشگاه گفتم. گفت دیگه نمیشه فردا بیا از اول انجام بده باید همون مقدار مشخص رو بخوری 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...

عزیزم توروخدا بگو چندساعت باید ناشتا باشیم و تو این فاصله آب میتونیم بخوریم یا نه

منم فردا ازمایش دارم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

اه اه چه روز بدی یاد ازمایش خودم افتادم حالم بد شد😟

به مسئول ازمایشگاه بگو از دستت ریخته چون اگه ازون مقداری ک بهت دادن کمتر بخوری جواب ازمایش خودت خراب درمیاد

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
عزیزم توروخدا بگو چندساعت باید ناشتا باشیم و تو این فاصله آب میتونیم بخوریم یا نه

ی قند ناشتا میگیرن. بعدش ی پودر میدن باید تو آب حل کنی بخوری وقتی خوردی 1 ساعت بعد خوردن پودر و 2 ساعت بعد خوردن پودر ازت خون میگیرن آب رو فک نکنم اشکال داشته باشه اما نباید چیزی بخوری در این فاصله

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
ی قند ناشتا میگیرن. بعدش ی پودر میدن باید تو آب حل کنی بخوری وقتی خوردی 1 ساعت بعد خوردن پودر و 2 سا ...

میدونم دوستم ازشب قبل تا روز ارمایشو میگم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
عزیزم توروخدا بگو چندساعت باید ناشتا باشیم و تو این فاصله آب میتونیم بخوریم یا نه منم فردا ازمایش د ...

شب زیاد شام بخور ک صبح بتونی تحمل کنی

صبح زود باید بری حدودا تا 10ناشتا هستی

اول خون میگیره

یه ساعت بعد نصف لیوان اب و پودر گلوکز میده باید همشو بخوری ک واقعا نابود میشی

باز یه خون میگیره

یه ساعت بعد باز یبار دیگه خون میگیره بعد دیگه ازادی میتونی چیزی بخوری

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
عزیزم توروخدا بگو چندساعت باید ناشتا باشیم و تو این فاصله آب میتونیم بخوریم یا نه منم فردا ازمایش د ...

12 شب ب بعد چیزی نخور تا صبح ک بری آزمایش بدی 

خدایا کمکم کن.... 🙏
2706