2410
2553
عنوان

تهوع

119 بازدید | 16 پست

خانما من هفته شش بارداری هستم حالت تهوع شدید هم صب هم شب موقع خواب  دیگ کلافه شدم نمیتونم بخوابم ... شکمم کار نمیکنه اذیتم میکنه چیکار کنم ... به نطر شما فیبروگل خوبه مصرف کنم؟؟؟ 

اگر کسی راهنمایی بلده کنه ممنون میشم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کجای کاری هنوز اولشه 😂

یبوست ک کلا تا اخر بارداری احتمالا باهاته یکی از علائم بارداریه و بخاطر مصرف اسید فولیک 

تهوع هم ک دیگه ویاره بارداریه

به دکترت بگی بهت دارو میده ک خوب شی

به دنیای سخت و شیرین مادر شدن خوش اومدی 😍

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
2720
منم همینجورم البته یزره تهوعم بهتر شده. ولی هر چقدرم مایعات میخورم و انجیر و کاهو و.... شکمم کار نمی ...

یبوست برای مصرف اسید فولیک یه علائم بارداریه

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
2714
کجای کاری هنوز اولشه 😂 یبوست ک کلا تا اخر بارداری احتمالا باهاته یکی از علائم بارداریه و بخاطر مصر ...

قربونت برم عزیزم .... خیلییییی سخته خداییییییی  ب خاطر اسید فولیک دلم درد میاد نفخ میکنم دیگ نخوردم 

قربونت برم عزیزم .... خیلییییی سخته خداییییییی  ب خاطر اسید فولیک دلم درد میاد نفخ میکنم دیگ نخ ...

واقعا سخته تو تازه تا ماه 7 راحتی لذت ببر البته جز این ماه ک تهوع داری ولی زود خوب میشی منم ویار داشتم

ولی الان ک رفتم تو7واقعا دارم زجر میکشم این سه ماه دیگه همه سختیا هست 

اسیدفولیک رو به هیچ عنوان قطع نکن چون خیلی مهمه مصرف کنی

بجاش مایعات زیاد بخور 

غذاهایی ک میخوری رو خوب بجو وعده هاتو زیاد کن حجمشو کم

شربت انجیر درست کن صبح ناشتا بخور

2706