2733
2734

الان خواهرم چندساله با اعتقاد به حافظ تو هر معامله از حافظ کمک میگیره .و واقعا بهش میگه توش سوده یا ضرر یا مشکل داره براش .

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فال قهوه میخوام که کسی برام بگیره و ترجیحا رایگان یا ارزون . لطفا هر کسی داره بگه. نصیحت نکنید. م ...

@nilaali   سلام گلم میشه لطفا خاهش کنم این دوستمون رو کمک کنی گلم .

شرمنده عزیزم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
@nilaali   سلام گلم میشه لطفا خاهش کنم این دوستمون رو کمک کنی گلم . شرمنده عزیزم

بله عزیرم

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت
2731

مهتاب هر چی که میگه همه ش اتفاق میفته. من یه مشکل داشتم و برام دعا گرفته بودن و کارهام خراب میشد و همه فالگیرا بهم میگفتن بیا فلان مبلغ بده برات باطل کنیم. مهتاب بدون اینکه ازم پول بگیره بهم گفت که چجور باطلش کنم و سر همون مدت که گفته بود مشکلم حل شد. واقعا کارش حرف نداره 09196518128

منم تاجیک رو خیلی دوس دارم ولی دیگه جواب نمیده که. اگه پیداش کردی سلام منم برسون. اصلا یک لحظه هم گوشیش روشن نمیشه که جواب بده. حرفایی میزنیدا. ولی انقدر دقیق بهم گفته که هر جا میرم فال بگیرم مزه فال اونو نمیده 09375894622

خاانم تاجیک بی نظیره. یعنی کل فالش 5 تا جمله س ولی حرف نداره. یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید. یعنی انگار دقیق میدونه موضوع تو چیه که بخاطرش فال گرفتی. فقط همونو میگه. زیادم پرحرفی کنی کلافه میشه. خیلی کارش درسته. کافیه یه بار امتحان کنید میفهمید من چی میگم. شماره ش 09375894622 فقط حیف که دیگه روشن نمیکنه گوشیش رو. وگرنه فالگیری رو دستش ندیدم

2738

مهتاب فوق العاده س. من گاهی روزی یه تک نیت پیشش میگیرم. انقدر خوب و سریع و دقیق جواب میده که هر کاری دارم ازش میپرسم. قشنگ با راهنمایی ای که میکنه خیلی خوب راه رو متوجه میشم و تصمیم گیری میکنم. عین یه خواهر کمک میکنه به آدم. شماره مهتاب 09196518128. هم تلفنی جواب میده هم واتساپ

من خواهرزاده م عاشق دختری بود و خیلی دلش میخواست با اون دختر ازدواج کنه و همش ما میگفتیم بدردت نمیخوره و باور نمیکرد. من پیشنهاد دادم فال بگیر. وقتی فال گرفت فهمید دختره با یکی دیگه رابطه داره ولی بازم باور نکرد. تا اینکه به چشم خودش دید که دختره با یه پسر دیگه دوسته. فالگیر اگه درست بگه خیلی خوبه

من سالهاست پیش مهتاب میگیرم. از همون دوره مجردی تا الان خیلی فال گرفتم ولی مهتاب از همه دقیقتر میگه. اون موقع ها تو یه رابطه بودم که همش دلم میخواست به ازدواج ختم بشه. مهتاب میگفت اشتباه نکن ازدواج خوبی داری ولی من ترجیح میدادم با شخص احساسیم ازدواج کنم. الان که با همسرم ازدواج کردم میبینم راست میگفت. خیلی زندگی الانم رو دوست دارم و واقعا همون موقع مهتاب میگفت و من باور نمیکردم. ولی الان حداقل ماهی یه بار پیشش فال میگیرم

2706