2737
2734
عنوان

همچین پسری هست تو اطرافتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 56 پست
والا پسر عموی من کلی دوس دختر داشت اونوقت به مادرش گفت دختری که پاک نجیب باشه می خوام انقدرازش بدم ا ...

اره واقعا....خیلی بده ندونی اخلاق طرفو....حالم بهم خورد از خودم ک همچین حرفی بهش زدم....خداکنه خودش برگرده....نمیدونم چجوری جمعش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره واقعا....خیلی بده ندونی اخلاق طرفو....حالم بهم خورد از خودم ک همچین حرفی بهش زدم....خداکنه خودش ...

پسر غرور داره بنده خدا ترسید الان دیگه کسی دختر خشک نمی پسنده حالا برگشت اخلاقتو درست کن 

2738
بعد اون جریان دیشب پیام داد....بهش گفتم منظوری نداشتم و باهاش گرم گرفتم اما سرد برخورد کرد و چت کردن ...

ای بابا

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
مزاحم نبود همکار بود هست اطرافتون پسری ک واسه ازدواج دختر پاک بخاد؟یا تموم شد نسل این پسرا؟

وااا همه دختر پاک میخوان

خیلی ببخشین ولی  الان دختری هم ک همه کار کرده خودشو اکثرا جای دختر آفتاب مهتاب ندیده جا میزنه برای ازدواجش، نمیره بگه ک با ۱۰نفر دوست بودم.

من ازدواج دوممه یه دفعه صحبت شد ب همسرم گفتم آره قبلا ک کافی شاپ رفته بودم فلان

یهو برگشت گفت شما باکی رفتی کافی شاپ، خلاصه گفتم یکی دوبار شوهر سابقم برد

یعنی در این حد غیرتی شد

وااا همه دختر پاک میخوان خیلی ببخشین ولی  الان دختری هم ک همه کار کرده خودشو اکثرا جای دختر آف ...

من بهش گفتم تو چت کردن با اقایون مراعات میکنم....این ب نظرتون پاکیه یا خشک و مذهبی؟

من بهش گفتم تو چت کردن با اقایون مراعات میکنم....این ب نظرتون پاکیه یا خشک و مذهبی؟

پاکی

ولی کلا بزار بیشتر آقایون پیام بدن و حرف بزنن مثلا ۳و۴تا پیامشو یکی جواب بده

اینطوری هم سنگین و بامتانتی هم اون ذوق بیشتری داره

زیاد پیام بدی و حرف بزنی سرد میشن

2706