2737
2734
عنوان

همچین پسری هست تو اطرافتون؟

640 بازدید | 56 پست

خانوما....الان دیگه پسری هست که دنبال دختر پاک باشه؟محجبه و درارتباط با نامحرم محتاط باشه؟

یه پسری خیلی ب من پیام میداد(خاستگار نبود ولی احتمالش بود اینده بیاد خاستگاری )گفتم من همچین اخلاقی ندارم ک ب اقایون زیاد پیام بدم و از اونجا دیگه کمتر پیام میده

به نظرتون چه فکری راجبم کرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زدی ناکارش کردی خو چیکار کنه بدبخت

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2731

همه ی پسرا دنبال دخترای پاک میگردن منتها نمیدونن  که اونا تو خونه هاشونن که دیده نمیشن .

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2738

نه من تو اطرافم نمیبیم کسی برای همسر ایندش دنبال این باشه که حجاب داشته باشه و هیچکسم نمیشناسم که حجابو دلیل پاکی بدونه یا بی حجابی رو دلیل بدی بدونه بعدم الان تو این زمونه کی اعتماد میکنه بره با یکی که اصلا نمیشناسه اینکه یه نفر دوست ندراه با نا محرم در ارتباط باشه یه مسئله اشنایی برای ازدواجم یه مسئله کاملا جدا بدو ایکه ادما در ارتباط باشن نمیتون بهفهمن که بدرد هم میخور یا نه

نمیدونم چجوری جمعش کنم....خیلی پسر خوبیه....چیکار کنم برگرده

هیچی هر وقت پیام داد گرمترباهاش صحبت کن

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

والا پسر عموی من کلی دوس دختر داشت اونوقت به مادرش گفت دختری که پاک نجیب باشه می خوام انقدرازش بدم اومد ولی داداشش با دوس دخترش که ۸سال باهم بودن ازدواج کرد برادرای خودمم با دوس دختراشون ازدواج کردن بستگی به پسر داره به نوع فکرش وطرز تفکرش 

2706