2137
2106

متولد چ فصلیم؟

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجرد و متعهد❤                                                                یه صلوات برای رسیدن به عشقم مهمونم میکنی؟❤                  ❤m❤                                                                                نمیدونممم واسهه چیی بااتوو خوبهه همهههه چیییییی❤🥺

منوبگولطفا.عشقم کِی پیام میده؟مسابقه مقام میارم؟؟

اگرداری امضامومیخونی لطفا تا آخربخون..وقتی توی تاپیکی پست میزنم برای استارتر هستش واگربانظرم مخالفی لطفاریپلای نکن..🌷                      و در آخر امسال سال اخره که فرصت دارم فرهنگیان قبول شم اگردوست داشتی دعا کن برای این نیتم..چون بشدت بهش نیازدارم..ممنون💝💝

جنسیت تو دلیه خودم؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم من هنوزم نگاهم به دستای تویه، بخواه که تیکرم این رنگی بمونه،🥰روز عید غدیر تیکر گذاشتم، مولای بزرگوار واسطه شو حاجتمو بگیرم. 😘                                                      خدای خوبم من به دستای تو خیره شدم،معجزه کن🥰    خداجونم دیگه سپردم به خودت ،تو بخوا،تو بخوای قشنگ تره،به دل نشستنی تره ،یا حضرت معصومه در خونه تو رو هم زدم دست خالی ردم نکن.مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

میشه؟🤔

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
2149

صب کن الان میریزن سرت 

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 

ممد منو دوست داره؟

اخرش بهم میرسیم یا نه؟

حس ممد ب من چیه!

داشتم به تازگی با این کنار میومدم که خیلیاتون فکر میکنین ۱۵_۱۴ سالمه...با اینم  کنار اومده بودم که فکر میکنید من متاهلم...حتی اینم هضم کردم ک فکر میکنید من بچه دارم...ولی خدایی قضیه ی حس شیشم چیه که من رو ریپلای میکنید و با ایموجی😭میگید تو که حس شیشمی  تو رو خدا بگو برمیگرده یا نه؟😐WTF؟من ننه م حس شیشم داشت یا آقام؟🙄بابا من یه کاربر ساده ی بی حس شیشمم...همین ۵ حس اصلیلمم بعضیاش کار نمیکنن...حس شیشم رو از کجاتون آوردید...وِی در خانواده ی مذهبی بدون ذره ای از ژن حس شیشم، در شمال کشور چشم به جهان گشود و در کمال ناباوری از هفت سالگی به آموختن علم و دانش پرداخت...یه چی دیگه...من اعتراف میکنم ک خیلیاتون رو یادم نمیاد😶خدایی چرا فکر میکنید تابستون توی یه تاپیکی توی یه ریپلایی باهم حرف زدیم من الان باید یادم باشه؟اعتراف میکنم ۹۰ درصد وقتایی که میپرسید من رو که فراموش نکردی بی وفا و من میگم این چه حرفیه من همیشه به یادت بودم دروغ گفتم  من یادم نمیاد اذیتم نکنید....در ضمن...من از گذشته ی خودم کشیدم بیرون...شما نمیخواید این لطف رو در حق من و گذشته م بکنید و انقدر ازم سوال نپرسید؟
2050
صب کن الان میریزن سرت 

امضاتو دوس دارم ولی بقیش کو؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم من هنوزم نگاهم به دستای تویه، بخواه که تیکرم این رنگی بمونه،🥰روز عید غدیر تیکر گذاشتم، مولای بزرگوار واسطه شو حاجتمو بگیرم. 😘                                                      خدای خوبم من به دستای تو خیره شدم،معجزه کن🥰    خداجونم دیگه سپردم به خودت ،تو بخوا،تو بخوای قشنگ تره،به دل نشستنی تره ،یا حضرت معصومه در خونه تو رو هم زدم دست خالی ردم نکن.مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر

کی خونه میخریم؟دماغمو عمل میکنم یا نه؟

سلام لطفا اگه امضامو دیدی یه سر این پایینو نگاه کن 👇👇👇دوست عزیزی که امضامو میخونی ازت عاجزانه درخواست میکنم واسه حل  مشکل خانوادم یه صلوات بفرستی اینروزا شدیدا محتاجم به دعاتون لطفا با دلای پاکتون منم دعا کنید بدجور دلم گرفته 😔😔😔
2087
2148