2726
آره اما بیشتر دل آدم داغ میشه.با کسی که کلی خاطره داری اونم بچگی شرایط سخت اونموقع بدون پدر چقدر ...

قدر روزای خوب و خاطرات خوبتو بدون

خوبیش اینه همه این راهو میریم!

ما بخاطر خودمون گریه میکنیم! بخاطر دل خودمون! 

اون کسی ک رفت آزاد شد اما ما هنوز دربندیم..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
چ جالب نشنیده بودم ما تو اسلام فقط دنیا و آخرت رو داریم  من به همه ی عقاید احترام میذارم و ...

❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی میشه توضیح بدی ؟ 

یعنی ما بعد از مرگ دوبارہ متولد میشویم و این قضیہ 7 بار ادامہ دارہ

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
داییم بچگیم موقعهایی که بابام میرفت جبهه منو میبرد تابم میداد برام خرید میکرد تا آروم بشم عزیز دلم ...

خدا رحمتشون کنه وبه شما صبر بده 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌹

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2728