2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تسلیت میگم روحشون شاد  داداشای مامانم باهامون خوب نبودن. هیچ وقت  د ا ی ی خوب نداشتم. ...

داییم بچگیم موقعهایی که بابام میرفت جبهه منو میبرد تابم میداد برام خرید میکرد تا آروم بشم

عزیز دلم بود

همش بچگیمو یادم میاد امشب

2728
داییم بچگیم موقعهایی که بابام میرفت جبهه منو میبرد تابم میداد برام خرید میکرد تا آروم بشم عزیز دلم ...

خوشبحالت بخدا

د ا یی های من@ همیشه مسخره ام میکردن. از بابام بد میگفتن. هرگز وقت سختی کمکم نکردن. هزارتومن کف دستم نذاشتن. وقتی برام خواستگار اومده بود گفتن بابام مریضه و اخلاق نداره! بعدم ک اصلا مادرمو حاشا کردن! گفتن ما خواهری ب اسم مریم نداریم!!!!!! یگیشون ک با تهمت منو از خونه اش بیرون کرد! من هرگز نمیبخشمشون.

روحشون شاد باشه. خدا داغ عزیز نصیب هیچکس نکنه. خدا گل چینه🥀 متاسفم عزیزم. خدا صبرتون بده

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خوشبحالت بخدا د ا یی های من@ همیشه مسخره ام میکردن. از بابام بد میگفتن. هرگز وقت سختی کمکم نکردن. ه ...

اشکال نداره برات جبران میشه جایی بهتر

منم ازبین داییام همین ی دونه مهربونو داشتم که کوچیکتر از مامانم بود.

بقیشون نه

جانباز بود ی پا داشت فقط چرا زده بود

خدا بهتون صبر بده

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
اشکال نداره برات جبران میشه جایی بهتر منم ازبین داییام همین ی دونه مهربونو داشتم که کوچیکتر از ماما ...

فقط دلم میخواد هیچ وقت نبینمشون

شاید باورت نشه.. شوهرم بعد ۷سال و نیم ک از ازدوااجمون میگذره، ۳شب پیش برا اولین بار د ا ی یمو دید! 

ب هرحال تو روزا و خاطرات خوبی ازش داری. چ خوب.. چ عالی..‌ همین تو قلبت برای همیشه میمونه🌼

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
فقط دلم میخواد هیچ وقت نبینمشون شاید باورت نشه.. شوهرم بعد ۷سال و نیم ک از ازدوااجمون میگذره، ۳شب پ ...

آره اما بیشتر دل آدم داغ میشه.با کسی که کلی خاطره داری اونم بچگی

شرایط سخت اونموقع

بدون پدر

چقدر گریه میکردم وداییم کلی تلاش میکرد تا ارومم کنه😢

روحشون شاد من درکت می کنم دایی خودم مدتهاست به رحمت خدا رفته الان هم داغش سبک نشده اونقدر عزیز بود تا مدتها دوستانم فکر می کردند پدرم بوده واقعا سخته خدا بهت صبر بده براشون فاتحه فرستادم😞😞

پدر و مادر عزیزم دلتنگ روی ماهتون هستم😭😭
2706