2410
2553

امیدوارم در زندگی بعد موفق باشن 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

تسلیت میگم عزیزم خدا بهتون ارامش بده♥️

مخالفی، لطفا در تاپیکم شرکت نکن یا ریپ مخالف نزن، حالم به اندازه کافی بدهست، ااومدم اینجا یه ذره بهتر شم .مرسی که درک میکنی💖.     ……………..خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روحشون شاد 🙏

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2720
2714
یعنی آخرت؟

نہ زندگی بعد امضام رو بخون بہ اعتقاد من ما 7 زندگی داریم 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

تسلیت میگم

روحشون شاد

داداشای مامانم باهامون خوب نبودن. هیچ وقت  د ا ی ی خوب نداشتم. خوشبحالت.. خدا بهتون صبر بده

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

تسلیت میگم خدا بهتون صبر بده 

روحش شاد 

💙اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💙

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
نہ زندگی بعد امضام رو بخون بہ اعتقاد من ما 7 زندگی داریم 

چ جالب نشنیده بودم ما تو اسلام فقط دنیا و آخرت رو داریم 

من به همه ی عقاید احترام میذارم و برام جالبه اینم اعتقاد جالب و باحالی بود🥰🙏❤

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏