2726
عنوان

بارداری سوم

937 بازدید | 25 پست

بچه اولم رو خدا بعد از ۴ سال بهم بخشید با دوا درمون چون تنبلی تخمدان داشتم بدون دارو پریود نمیشدم

شوهرم هم ضعف اسپرم داشت

دخترم که دنیا اومد سفت و سخت جلوگیری نکردیم چون فکر میکردیم بدون دارو بچه دار نمیشم پریودم هم دوماهی یکبار شده بود ولی منظم بود

دخترم یکسالش بود که فهمیدم دوماهه باردارم

آسمون رو سرم خراب شد و اصلا نمیتونستم باهاش کنار بیام

بارداری رو با افسردگی گذروندم زایمان سختی هم داشتم

پسرم ۴ ماهش که شد تازه حس کردم که دوسش دارم و از اون به بعد روز به روز مهرش بیشتر و بیشتر تو دلم جا باز میکرد و هر روز خداروشکر میکنم بابت اینکه دارمش

الان که دو سال و نیمه ست گاهی حس میکنم از دخترم که بچه اولمه بیشتر دوسش دارم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

بعد از زایمان دومم پریود دقیق و ۲۸ روزه شده😄

و انگار نه انگار که زمانی باید دارو میخوردم تا پریود بشم

با کاندوم جلوگیری میکردیم ولی بعضی اوقات میشد که شوهرم تنبلی میکرد و طبیعی جلوگیری میکرد

چند روزه حالم یه جوریه یعنی دقیقا همون حالتی هستم که توی بارداری اولم قبل از پریود بودم

.سرگیجه های ناگهانی و کوتاه تکرر ادرار ضعف خواب آلودگی.سردرد که این سه تای آخری خیلی بیشتر از بقیه علایم هست

یه جورایی مطمئنم که سومی توراهه

با اینکه دوست نداشتم باردار بشم و الان اصلا وقتش نبود

ولی با تجربه ای که سر بچه دومم داشتم الان خیلی آرومم و یه جورایی حس میکنم حتما به نفعمه و خیری توش هست

برام دعا کنین بتونم از پسش بربیام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

انشاءالله با صبوری از پسشون برمیای گلم.واینکه هیچ مادری نیس بچشو نتونه دوست داشته باشه اون از گوشت وخون خودته مگه میشه نخواهیش.بچه خیلی شیرینه الهی خدا ب همه‌کسایی ک‌منتظرن یک بچه سالم وصالح بده 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ایشالا که خیره عزیزم به سلامتی به دنیا بیاد ایشالله چرا بیبی چک نمیزنی مطمئن بشی؟ 

صبر میکنم‌تا موعدم دو سه روز دیگه میزنم

آخه نمیخوام فعلا به شوهرم بگم

اگه بگم زود به همه خبر میده

2706