2204
2217
عنوان

بارداری سوم

290 بازدید | 24 پست

بچه اولم رو خدا بعد از ۴ سال بهم بخشید با دوا درمون چون تنبلی تخمدان داشتم بدون دارو پریود نمیشدم

شوهرم هم ضعف اسپرم داشت

دخترم که دنیا اومد سفت و سخت جلوگیری نکردیم چون فکر میکردیم بدون دارو بچه دار نمیشم پریودم هم دوماهی یکبار شده بود ولی منظم بود

دخترم یکسالش بود که فهمیدم دوماهه باردارم

آسمون رو سرم خراب شد و اصلا نمیتونستم باهاش کنار بیام

بارداری رو با افسردگی گذروندم زایمان سختی هم داشتم

پسرم ۴ ماهش که شد تازه حس کردم که دوسش دارم و از اون به بعد روز به روز مهرش بیشتر و بیشتر تو دلم جا باز میکرد و هر روز خداروشکر میکنم بابت اینکه دارمش

الان که دو سال و نیمه ست گاهی حس میکنم از دخترم که بچه اولمه بیشتر دوسش دارم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

بعد از زایمان دومم پریود دقیق و ۲۸ روزه شده😄

و انگار نه انگار که زمانی باید دارو میخوردم تا پریود بشم

با کاندوم جلوگیری میکردیم ولی بعضی اوقات میشد که شوهرم تنبلی میکرد و طبیعی جلوگیری میکرد

چند روزه حالم یه جوریه یعنی دقیقا همون حالتی هستم که توی بارداری اولم قبل از پریود بودم

.سرگیجه های ناگهانی و کوتاه تکرر ادرار ضعف خواب آلودگی.سردرد که این سه تای آخری خیلی بیشتر از بقیه علایم هست

یه جورایی مطمئنم که سومی توراهه

با اینکه دوست نداشتم باردار بشم و الان اصلا وقتش نبود

ولی با تجربه ای که سر بچه دومم داشتم الان خیلی آرومم و یه جورایی حس میکنم حتما به نفعمه و خیری توش هست

برام دعا کنین بتونم از پسش بربیام 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2233

انشاءالله با صبوری از پسشون برمیای گلم.واینکه هیچ مادری نیس بچشو نتونه دوست داشته باشه اون از گوشت وخون خودته مگه میشه نخواهیش.بچه خیلی شیرینه الهی خدا ب همه‌کسایی ک‌منتظرن یک بچه سالم وصالح بده 

دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2050
ایشالا که خیره عزیزم به سلامتی به دنیا بیاد ایشالله چرا بیبی چک نمیزنی مطمئن بشی؟ 

صبر میکنم‌تا موعدم دو سه روز دیگه میزنم

آخه نمیخوام فعلا به شوهرم بگم

اگه بگم زود به همه خبر میده

ممنون عزیزم خدا گل پسر شمارم حفظ کنه💜

حالا میخای یه بیبی چک بزن ببین آره یا نه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻🌻🌻🌻🌻🌻تیکر رسیدن به بهترین روزم
چه راحت کنار میای، من‌از فکر  بارداری ناخواسته سه روز حالت تهوع میگیرم

واسه دومی اصلا کنار نیومدم و همش ناشکری میکردم

ولی الان وقتی میبینم چقدر باهم خوبن و دلشون به گرمه

خداروشکر میکنم که بهم داد 

بدون اینکه ازش بخوام

انشاءالله با صبوری از پسشون برمیای گلم.واینکه هیچ مادری نیس بچشو نتونه دوست داشته باشه اون از گوشت و ...

درسته عزیزم 

توی بارداری دومم خیلی ناشکری میکردم و انگار که همه چیز بهم تحمیل شده بود

سخت بود خیلی سخت ولی الان که اون سختی هارو پشت سر گذاشتم روزی نیست که بخاطر پسرم خداروشکر نکنم

صبر میکنم‌تا موعدم دو سه روز دیگه میزنم آخه نمیخوام فعلا به شوهرم بگم اگه بگم زود به همه خبر میده

اها خیلی هم خوب عزیزم

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!
2051