2726
عنوان

تولدم دوساله که شوهرم نگرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 36 پست

من تلافی میکنم

دو روز پیش تولد شوهرم و سالگرد ازدواجمون تو یه روز بود هیچی نخریدم براش.شام رفتیم بیرون.اونم بخاطر سالگرد ازدواجم رفتم.شوهرم واسم ساعت خریده بود. من هیچی.

من گل دوست دارم هزاربار بهش گفتم نمی خره منم تصمیم گرفتم دیگه براش کادو نخرم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگم چی اخه  بگم چرا رفیقت مهم تراز منه مه براش گشتی اونی که تو دلش بود خریدی ولی تولد من برات ...

ببین مردا دامنه دیدشون خیلی کمه باید بری چیزا رو توضیح بدی تا بفهمم ..بهش بگو خیلی ازین حرکات خوشم اومد ک اهمیت میدی ولی خیلی بیشتر خوشم میومد اگ برای من هم یه تولد کوچیک می‌گرفتی چون دل من به همین چیزای کوچیک خوشه

دلم نمیاد گناه داره دیگه هر از یکسال یکروز هست حیفه اون روز مثله روزای عادی بگذره بلاخره باید یک تفا ...

چ دل مهربونی داری عزیزم😍

خوشبحالت❤

من فقط با تلافی اروم میشم🤦‍♀️😂

هرکی ما رو خواست حتما یچیزی از ما میخواسته👌💔هرکی هم نخواست، حتما چیزی از ما بهش نمیماسه🙂 دنیا، دنیای بی رحمیه🙃 اینو همیشه یادت باشه تو تنهایی💔
2728
چقدر  دلت و عشقت پاکه آفرین واقعااااا

چیکار کنم دلم نمیاد تلافی کنم پارسالم شوهرم برام تولد نگرفت خیلی ناراحت شدم

ولی تولدش شد پیشم نبود زیر سنگ کیک فروشی پیداکردم (جایی که شوهرم بود) با دوستش هناهنگ کردم رفت کیک گرفت سوپرایزش کردن

من اگر بهم قول نداده بود توقعی نداشتم

ولی چون قول داده بود توقع داشتم

شوهرم خونه مامانبزرگش بود روز تولدم فکرکردم برنامه داره برام که ررفته اونجا کلی ارایش کردم به خودم رسیدم خونه تمیز کردم

وقتی رفتم شوهرم سر سفره بود حتی از سر سفره پانشد بیاد منو بغل بگیره رو بوسی کنه بگه تولدت مبارک هیچ از سر سفره جم هم نخور

ببین مردا دامنه دیدشون خیلی کمه باید بری چیزا رو توضیح بدی تا بفهمم ..بهش بگو خیلی ازین حرکات خوشم ا ...

بخدا روم نمیشه برم بگم تولد میگرفتی والا روم نمیشه بااینکه 6ساله زنشم چون روز تولدم بود باید خودش میفهمید چون هرسال میگزفت واسم الان 2ساله بی اهمیت شده

بخدا روم نمیشه برم بگم تولد میگرفتی والا روم نمیشه بااینکه 6ساله زنشم چون روز تولدم بود باید خودش می ...

چ خجالتی ...زن شوهر باید تمام حرفاشونوبهم بزنن الان تنهایی. نشستی حرص میخوری خوبه؟؟اون می‌فهمه چرا حرص میخوری تا نگی

چ خجالتی ...زن شوهر باید تمام حرفاشونوبهم بزنن الان تنهایی. نشستی حرص میخوری خوبه؟؟اون می‌فهمه چرا ح ...

بهش گفتم مبارکش باشه

بعد گفتم خداکنه تولد باشه‌(تولد خواهر زادمه 2مهر‌)

چون امسال هیچ تولدی نگرفتیم

فهمید ناراحتم گفت که باز به روم اوردی

منم خودمو زدم کوچه علی چپ گفتم چی؟ هنوز جواب نداده خونه رفیقشه

من کلا رک‌و راست حرف زدن رو خیلی بیشتر دوسدارم 

روم نمیشع😔ولی خیلی ناراحتم 

چون باید روز تولدم حداقل یک فرقی با روز عادی می‌کرد مگه چند بار ماه مرداد سال 1400تکرار میشع؟ 

هوف دلم گرف😣

2706