2410
2553
عنوان

تولدم دوساله که شوهرم نگرفته

187 بازدید | 36 پست

ولی من پارسال بااینکه برام نگرفت براش گرفتم

امسالم شد و برام تولد نگرفت(بااینکه بهم قول تولد داده بود) 

ولی من درسته ناراحت میشم ولی براش تولد میگیرم نباید چون اون نمیگیره بگم منم نمیگیرم

امشب تولد رفیقش بود

واسه رفیقش صدتا استوری گذاشته کلیپ درست کرده

براشم کادو خریده (چندمدت قبل که بیرون بودن مثله اینکه رفیقش از یک چیز خوشش اومده شوهر منم براش همونو خریده)امروز 

من خیلی ناراحت شدم ولی بروز ندادم

دارم خفه میشم از ناراحتی🙂😣یکم دلداریم بدین بیخیال شم یکماه  از تولدم گذشته😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
خب خودتون میگید قول داده و نگرفته لابد یه مشکلی پیش اومده بود اون موقع که نتونست

مشکلی نبود ولی نگرفت حداقل به منم نگفت نمیگیره منتظر سوپرایز بودم ولی هیچکار نکرد حتی یک شاخه گلم نخرید

چی بگم☹

بنظرم تو هم امسال اصلا تولدشو تبریک هم نگو تا بفهمه

هرکی ما رو خواست حتما یچیزی از ما میخواسته👌💔هرکی هم نخواست، حتما چیزی از ما بهش نمیماسه🙂 دنیا، دنیای بی رحمیه🙃 اینو همیشه یادت باشه تو تنهایی💔
اشتباهت همینه ک می‌ریزی دو دلت راحت حرفاتوبزن بذا بدونه ک ناراحتی

بگم چی اخه 

بگم چرا رفیقت مهم تراز منه مه براش گشتی اونی که تو دلش بود خریدی ولی تولد من برات ارزشی نداش؟ اون خودش باید بفهمه

مشکلی نبود ولی نگرفت حداقل به منم نگفت نمیگیره منتظر سوپرایز بودم ولی هیچکار نکرد حتی یک شاخه گلم نخ ...

آاخی عزیزم.. عیب نداره ان‌شاءالله سال بعد جبران میکنه.

🌱خداروشکر که خدا هست🌱
ناراحت بشی چیزی حل نمیشه بنظرم ی جوری انتقام بگیر دلت خنک شه سال بعد تولد دوستت بگیر اینو مخل نده

دوستی ندارم که اینقدر صمیمی باشم تولد بگیرم براش

نه براش تولد میگیرم اینطور میفهمه از قصد نگرفتم

چی بگم☹ بنظرم تو هم امسال اصلا تولدشو تبریک هم نگو تا بفهمه

دلم نمیاد گناه داره دیگه هر از یکسال یکروز هست حیفه اون روز مثله روزای عادی بگذره بلاخره باید یک تفاوتی باشه

2706