2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

🤣من همه کار کردم

خداوگیلی فقط باید گرمش گرفت اونم چون هوا گرمه فقط زیر کولر نخواب همینجوری

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

🔴 نکات مهم واکسن؛ یکبار برای همیشه. تا شواهدی بیشتر بیاید

✍ احمد مهری- اپیدمیولوژیست

پزشک محترم

کادر بهداشت محترم

کادر درمان محترم

واکسیناتور محترم

داوطلب محترم

مردم عزیز هموطن

🔸بعد دریافت واکسن منعی برای رفتن به حمام نیست.

🔸بعد واکسن هیچ دلیلی برای قطع یا شروع داروی خاصی مثل اسپیرین و... نیست.

🔸 هیچ تداخلی بین مصرف مولتی ویتامین ها با واکسن وجود ندارد.

🔸 بعد دریافت واکسن و تا رسیدن به واکسیناسیون ۷۰ درصد جامعه به هیچ عنوان ماسک و رعایت ها را کنار نگذارید.

🔸 غیر از مراکز بهداشتی و مراکز تجمیعی واکسن تزریق شد را تقلبی و یا فاسد بدانید.

🔸 هیچ تداخلی بین دوران قاعدگی زنان و واکسیناسیون نیست.

🔸 بین واکسنها برتری وجود ندارد. اولین واکسن را بزنید و منتظر آمدن فلان واکسن نباشید.

🔸به دلیل واکسن، شما نه مبتلا میشوید و نه ناقل بیماری. نیاز به قرنطینه ندارید.

🔸حداقل تا یک ماه بعد از رفع علایم مشکوک به کرونا، باید تزریق واکسن خود را به تاخیر بیاندازید. نیاز به تست نیست.

🔸اگر شنیدید مواردی با وجود دریافت واکسن بازهم مبتلا، بستری یا فوت کرده، تا رسیدن حداقل به واکسیناسیون ۷۰ درصد جامعه ما اثربخشی چشمگیر واکسن را نمیبینیم. لود ویروس در جامعه بالاست ولی باز هم واکسنها از مرگ و بستری هزاران نفر پیشگیری کرده‌.

🔸فعلا هیچ تصمیمی در ایران برای تزریق واکسن دوز دوم متفاوت با دوز اول نیست. این اقدام را به هیچ عنوان انجام ندهید.

🔸 تست انتی بادی بعد دریافت واکسن هیچ توانایی تشخیصی در ایمن شدن شما ندارد. پولتان را دور نریزید.

🔸 با دریافت واکسن تا رسیدن به واکسیناسیون ۷۰ درصد جامعه، شما جواز حضور در دورهمی ها و تجمعات و کنار گذاشتن پروتکلها ندارید.

🔸 اخبار کرونا و واکسن را از صفحات مورد اعتبار جامعه پزشکی و وزارت بهداشت دنبال کنید.

🔸 سابقه الرژی و حساسیت به غذا و دارو منعی برای تزریق واکسن نیست مگر یکی دومورد دارو که پزشکتان تشخیص میدهد.

🔸 واکسن ها هیچ تداخلی با داروی بیهوشی و بی حسی ندارند.

ما ملت امام حسینیم💚💚