2726
عنوان

شوهرم اعتراف کرد که خیانت کرد بهم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دم از این باغ💩💩💩💩💩میرسد

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2728

بخاطر چیزی که تموم شده خودتو نابود میکنی؟ جدایی آخرین راهه 

ببخش وفراموش کن نه خودتو سرزنش کن نه اونو

عزیزم ساختن یه زندگی دونفره خیلی سخته این روزا

اصلاحش کن کمکش کن توبه کنه

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
چرا به زور از زیر زبونش کشیدی بابا گور مرگ این مردا میزاشتی توگذشتش بمونه خدا خودش جوابشو میداد ...

چچن همیشه بهش دوس داشتم اون رابطه تا کجا پیش رفته...

چون پیاماشونو خونده بودم..‌‌‌‌‌‌دختره دست بردار نبود شوهرمم خوشش میومد یکی توجه کنه بهش...

و باهم دراتباط بودن،منم احمق بودم و خودموگول میزدم

بخاطر چیزی که تموم شده خودتو نابود میکنی؟ جدایی آخرین راهه  ببخش وفراموش کن نه خودتو سرزنش کن ...

بعد از اونم چندین بار پیام با بقیه خانوما تو گوشیش دیدم...

شوهرم اصلا نمیگه اشتباه کردم یا غلط کردم قصد تغییر نداره

بعد از اونم چندین بار پیام با بقیه خانوما تو گوشیش دیدم... شوهرم اصلا نمیگه اشتباه کردم یا غلط کردم ...

چون تو خیلی سعی داری درستش کنی کارات نتیجه عکس میده بجا گیر دادن و اینکه دنبال غلط کردن گفتن باشی اصلاحش کن یواش یواش نرم نرم محبت سیراب کردن سرگرم کردنش که سمت این چیزا نره مثل دوست باش باهاش دنبال گیر دادن نباش بگو من بهت اعتماد دارم خودت میدونی این کارا عاقبت نداره چنان عشقی برات میسازم که سمت هیچی نری 

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش