2726
عنوان

شوهرم اعتراف کرد که خیانت کرد بهم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 58 پست
اما خواهرانه بهت بگم وقتی خیانت ببینی دیگه مثل قبل نمیشی، کم کم متوجه میشی که دیگه نسبت به شوهرت سر ...

الان دقیقا همینطورم😭😭😭😭

ولی ترس از طلاق و  وابستگی به زندگی ای که با شوهرم دارم نمیذاره جدا شم😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنم شوهرت مصرف مواد داره 

دهن لق ميشن 

دعا ميكنم هيچ دختري داغ مادر نبينه ، دارم ميسوزم و ميسوزم و ميسوزم وكاري زِ دستم بر نمي آيَد. نمي آيَد . چه محتاجم به آغوش گرم و بوسه هاي مادرانه ش دلم تنگ ِ حضور مهربانش ، ولي مادر به اين منزل نمي آيَد نمي آيَد نمي آيَد 🖤 
2728
خب چیکار کنم... درضمن خودم پیاماشونو اول دیده بودم ولی نمیدونستم تا کجا پیش رفته بودن....

خیلی شرایط سختیه عزیزم الان قلبت شکسته 😔 

من نمیتونم بگم چه کاری کنی بهتره چون از شرایط زندگی شما خبر ندارم 

فقط امیدوارم بهترین اتفاق براتون بیفته 

الان دقیقا همینطورم😭😭😭😭 ولی ترس از طلاق و  وابستگی به زندگی ای که با شوهرم دارم نمیذاره جد ...

راستش من زن‌های زیادی دیدم که کارشون به اینجا رسیده ، باور کن هیچ کدوم اون زن‌ها ذات هرزه نداشتن، بحث زن‌هایی که ذاتا هرزه هستن جداست ، بین دوستانم بودن خانوم هایی که با خیانت های متعدد از جانب شوهرشون رو به رو شدن، واقعا عاشق شوهرشون بودن اما بعد از چند بار ضربه خوردن دیگه سرررررد شدن دیگه هیچی براشون مهم نبوده ، اما به خاطر بچه هاشون یا شرایط دیگه مجبور بودن بمونن و جدا نشن اما خب جذب محبت یک مرد دیگه شدن و این خیلی سخته 

مثلا من وقتی شوهرم بهم اهمیت نمیده میگم میرم پیش دوست پسرم یا شوهر دومم😅 بعد از خنده غش میکنیم درحالی که من تاحالا با هیچ پسر غریبه ای دوست نبودم هیچ نگاشونم نکردم  اینطور که مشخصه یه بار به خاطر این شوخیام سرمو به باد میدم🤦🏻‍♀️الان که فکر میکنم وضعم واقعا بده وقتی میرم نی نی سایت مثلا خواهر شوهرم و مادر شوهرم عصبانی میشن میگن با کی داری چت میکنی ؟نکنه همسرم شوخیامو بهشون گفته😥خدایا غلط کردم🤒

راستش من زن‌های زیادی دیدم که کارشون به اینجا رسیده ، باور کن هیچ کدوم اون زن‌ها ذات هرزه نداشتن، بح ...

بمظرت طلاق تو این شرایط کار درستیه؟؟

با اینکه بهش حسی ندارم ولی خیلی وابستشم

بمظرت طلاق تو این شرایط کار درستیه؟؟ با اینکه بهش حسی ندارم ولی خیلی وابستشم

چرا برا هرچیزی میگین طلاق؟؟؟ چرا نمیمونی زندگیتو بسازی همیشه واسه خراب کردن وقت زیاده

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
چطور بسازم وقتی بهش اعتماد ندارم؟ وقتی پشیمون نیست؟؟

حتما پشیمونه ک بهت گفته 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

چهار ساله ازدواج کردی یعنی سال اول بهت خیانت کرده؟ سال اول که خیلی مثلا عاشقو شیفته هستن؟ تا حالا گفته بچه دار بشید؟ از کجا میدونی پشیمون نیست؟ 

از اینکه پسرمو دارم خیلی خوشحالم.

اگر دوست داشتی ما خانومهایی ک بهمون خیانت شده و تصمیم ب جدایی گرفتیم ی گروه داریم بیا اونجا حرف بزن خالی شو همه خانومای ماهی هستن

جهان رنج‌بزرگیست؛نگارا تو بخند🤍
2706