2410
2553
عنوان

شوهرم اعتراف کرد که خیانت کرد بهم😭

1840 بازدید | 58 پست

گفت سه سال پیش با همکارش رفته بیرون و همو بغل و اینا کردن و خاسته رابطه داشته باشه ولی دختره پری ود بوده مثه اینکه...

اینارو با بدبختی از زیر زبونش کشیدم چون همیشه بهش شک داشتم و اذیت بودم...

من خیلیییی وابستشم ولی باید جدا شم چون بعد اونم چنبار به خانومای دیگه پیام داده تو گوشیش، دیدم...

ظاهر و رفتار همسرم خیلی خوب و موجه هست اصلا بهش نمیاد این چیزا😭😭😭نظرتون چیه راجع به زندگیم؟؟؟چیکار کنم؟؟؟

بچه هم نداریم...

😐😐😐😐یاخود خدا 

خیلی سخته

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیانت کمر ادمو تا میکنه

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2714

من بودم قطعا جدا میشدم 

(ریپلای نکنید گذشته ال شده بل شده)

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2706