2737
2734

همش میخوره زمین میگه منو چشم زدن هی میگه بریم از فلان جا رد نشیم مارو چشم میزنن، ماشین دارن اصلا سوار ماشینشون نمیشن میگه چشممون میزنن تصادف می کنیم 

بی پول میشه میگه رزق من رو بستن دارن جادوم می کنن 

قرصی چیزی ازش گم بشه میگه برام جادوی سیاه گرفتن که بمیرم😐😐😐😐😐

اکانت قبلم ترکید

شاید مادرش اینجور تربیتیش کرده. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

منم یه همچین آدمی میشناسم و با همین اخلاقش باعث شده هیچ کس خونشون نره و کلا زن و بچش هم بخاطر این آدم از چشم همه افتادن در صورتیکه واقعا آدمهای خوبی هستن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😑😑😑

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

شاید با مامانش خیلی صمیمی هستش ک اینطور رفتارای خاله زنک گرفته .یاد سریال دختران گل فروش افتادم پسره متاهل بود شبا ک همه میخوابیدن یا روزا ک هیچ کس نبود با مادرش چایی دم میکردن و کلی غیبت میکردن 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
آره مادرش هم اینجوری بود ولی خود شوهره بدتره

اینجوری بزرگش کردن. درست نمیشه.

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706