2733
2734

تهران یا شیراز؟ 

از نظر خرج و مخارج،فرصت شغلی،مردمش،اب و هوا و خلاصه همه چی

مقایسه کنین

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»

تهران. 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هر دو خوبه مردمش و غیره

من می‌‌خوام دانشگامو یکی از این دو شهر بزنم پ احتمالا بعدم همونجا بمونم دیگه

شما جای من بودی انتخابت کدوم بود؟

قیمت خونه یا واحد اپارتمانی خیلی فرقشه؟میدونم تو تهران بالاس

توضیح میدی

تهران خوب از لحاظ شغلی و اینا بهتره. و شناختی از شیراز ندارم اما مردم تهران خنثی هستن کاری به کار هم ندارن که همینشم خوبه. تهران فقط اب هواش داغونه

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
من می‌‌خوام دانشگامو یکی از این دو شهر بزنم پ احتمالا بعدم همونجا بمونم دیگه شما جای من بودی انتخاب ...

رفتن و اینا رو هیچ جای من بودیو جای تو بودی نزار و نسپار 🥴😐 خودت ببین ب کدومش میای و میتونی زندگی کنی رفتار و فرهنگ و ادماش تهران و شیراز متفاوت 

تهران مسکن ک خیلی بالاس البته شیراز م هس دیگه 

ببین کجا راحت تری و در امد داری  

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
تهران خوب از لحاظ شغلی و اینا بهتره. و شناختی از شیراز ندارم اما مردم تهران خنثی هستن کاری به کار هم ...

مرسی

منم این ویژگیو تو ادما دوست دارم

ولی از یه طرف تو همین شهرستانم گاهی نفس کم میارم😄

2706