2737
2734

چن وقتشه بچتون..منم همین بودم تیر میکشید و آخرش تو حموم میدوشیدمش چون درد داشت ولی زیاد ندوش

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خشک خشکه اصلا درحد دوشیدن نیست 

پس خوبه اون مرحله رد شده...برامنم خشک بود ولی تا هفت هشت ماه شایدم بیشتر تیر میکشید مخصوصا وقتی درازکشبودم و میخواستم بلند شم

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2738
خب بعد تو اون هفت هشت ماه اصلا دست بهش نزدین؟؟ تو رابطه؟ 

چرا یکم ک تحریک میشد بدتر میشدو تیر بدی میکشید...ولی بعده چن ماه درس میشه نگران نباش

ن اصلا، میگم ک خیلی کمه یعنی اگه تحریک بشه خشک نمیشه؟؟ 

تحریک سینه باعث افزایش هورمون پرولاکتین میشه. پرولاکتینم ک هورمون تولید شیره. موک نزنه سینه هاتو! تحریکم بیش از حد نباشه موقع نزدیکی فقط !

تحریک سینه باعث افزایش هورمون پرولاکتین میشه. پرولاکتینم ک هورمون تولید شیره. موک نزنه سینه هاتو! تح ...

ببخشید ببخشید ببخشیدا من وقتی به سینم دست بزنه خیلی تحریک میشم فک کنم ی مدت نباید اصلا بذارم دست بزنه آره؟ یعنی هفت هشت ماه اصلا دست نزنه؟ آخه ببخشیدا من چون سینم تغییر سایز نداد تو بارداری میخوام واسه افزایش سایز یک ماه ماساژ بدم گفتم اگه ماساژ بدم بعد بزرگ بشه شیر تو سینم خشک بشه دوباره کوچیک نشه و ماساژ دادنم بی‌فایده باشه 

2706