2157
2106
عنوان

صفحه کیبوردم چرا اینجوری شده

143 بازدید | 7 پست

دومی بود نمیدونم چی زدم شد اولی

نگا کنید اولی با فاصلس اصن جا ب جا شدن

شما میدونید چی باید بزنم درس بشع؟!

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
سمت چپ کنار نقطه ی علامت چرخشی هست اونو بزن

اونو زدم نشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

سلام

اونجا قفل بود

من قبلا خوکچه داشتم

خیلی موجودات مهربونی هستن، گاز هم نمی‌گیرن

غذای اصلی‌شون کاهو، جعفری و هویجه. بعضی وقتا می‌خواید بهش جایزه بدین می‌تونید سیب (اندازه یه قاچ) یا هندونه هم بدین.

کلم اصلا بشون ندین.

گوجه فرنگی هم روزی یه دونه (اندازه یه گوجه گیلاسی باشه سایزش، بیش‌تر ندین) به‌خاطر ویتامین سی.

روزی یک یا دو بار هم باید ببریدشون تو حیاط

خودتونم باید پیشش بشینید که گربه نیاد ببرتش

اگر نبریدش توی طبیعت اعصابش خرد می‌شه همه‌ش جیغ می‌کشه.

تقریبن یک روز در میون هم باید خاک‌چوب زیر پاشود رو عوض کنید.

برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم.        پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.
2149
اونو زدم نشد

تاپیک اخرت خیلی کار زشتی کردی 😔 خرگوش جاش تو قفس نیست.ببرش تو یه باغ یا باغچه ای تو یه روستا رهاش کن اون خودش میدونه کجا بره چی پیدا کنه بخوره.دو تا خرگوش از بیرون خریدن اوردن برای ما خیلی کوچیکم بودن .منم تو باغ ولشون کردم انقد خوب هراز گاه میدیدم میان هویجامونو میکنن میخورن چغندرامونو میخورن ...فکرنکن نمیتونن غذا پیدا کنن.اگه نمیخاهی بلا سرت بیاد حتما ولشون کن وگرنه منتظر نفرینش باش.گذاشتیش طفلیو تو قفس تنهای تنها بین ادمها چیکار کنه؟؟؟تو واقعا خدا داری؟؟؟؟خیلی ظالمی دلم کباب شد براش 

تاپیک اخرت خیلی کار زشتی کردی 😔 خرگوش جاش تو قفس نیست.ببرش تو یه باغ یا باغچه ای تو یه روستا رهاش ک ...

فازت چیه تو😐اینا خونگین بیرون دووم نمیارن میمیرن بعدم من تو قفس نمی‌ذارمش ک بیرونه همش ،، فقط موقع خواب میذارمش اون تاپیک هم قفل کردم ینی نمیخوام دیگ در این باره نظری بشنوم اوک؟ در ضمن خرگوش نیست خوکچس و ۶ ماهشه نمیتونه از خودش مراقبت کنه

ن پس فقط خودت خدا داری😐😐وات د فاز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فازت چیه تو😐اینا خونگین بیرون دووم نمیارن میمیرن بعدم من تو قفس نمی‌ذارمش ک بیرونه همش ،، فقط موقع ...

خرگوش یا خوکچه یا هرچی خودش میتونه بیرون خونه زندگی کنه اینا وحشی ان اهلی نیستن با حیوانات مهربون باشیم😠