2726

بیمارستان خوب در خادم آباد یا  شهریار میخوام برای زایمان طبیعی و بگید چقدر هزینه اش میشه بیمه تامین اجتماعی دارم و تکمیلی ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امام سجاد میگن خیلی خوب شده قشنگ رسیدگی میکنه خلوتم هست

دیروز با یه خانومه صحبت میکردم تازه 3روز بود ک زایمان کرده بود خیلی راضی بود 

با دفترچه نمیدونم ولی میگن طبیعی رایگانه

این دفترچه نداشت ازاد 2تومن هزینه بیمارستانش شده بود

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
امام سجاد هم نزدیکای شهریار است ؟؟؟دولتی یا خصوصی؟؟؟؟

توی خود شهریاره خیابان ولیعصر کنار شهرداری

خیلی معروفه دولتیه بیمه تامین اجتماعی هم هس

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

مادر بزرگم من همونجا بهش داروی کرونا زدن سکته کرد مرد

زنداییمم پدرش اونجا کیسه صفراش اود کرد بهش یه امپولی که نباید میزدنو زدن مرد

زنداییم پرستار اونجا بود فرار کرد از اونجا فرار کرد دیگه نموند

بهترین مکان برای خودکشیه به نظرم

من خودم تامین اجتماعی به دنیا اومدم و همونجا کار میکنم خوبه اگه بری ولی امام سجاد قتل گاهه ن ...

سلام

میشه راهنماییم کنید من سزارین شدم ولی دوست دارم بعدیو طبیعی بیارم 

دکتر برای طبیعی بعد از سزارین در شهریار به من معرفی میکنید یا دکتری که طرفدار شدید زایمان طبیعی باشه

من خودم تامین اجتماعی به دنیا اومدم و همونجا کار میکنم خوبه اگه بری ولی امام سجاد قتل گاهه ن ...

سلام 

در بیمارستان تامین اجتماعی و یا امام سجاد زایمان طبیعی بعد از سزارین انجام میدن با کدوم دکتر تا حالا انجام شده؟

2706