2737
2739
عنوان

بچه های شمام خیلی پرحرف ان😶

1061 بازدید | 61 پست

پسرم اونقدررررررررررر حرف میزنه 

دیگه خسته میشم سوالای تکراری سوالایی که خودش میدونه ولی میپرسه اصلا هم یکم سکوت نمیکنه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

مث دختر من😍🤷‍♀️

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی🤣🤣🤣🤣

ازمادرشوهرت ناراحتی  خواهرشوهرت ورپریده بازی دراورده  شوهرت رواعصابته   جاریت چش سفید بازی دراورده  توتخم چشاشون نگاه کن  خوب نگاه کن و بگو سه بار بگو👈 دوغ گازدار گازدوغ دار دوغ گازدار گاز دوغ دار دوغ گازدار گازدوغ دار   نمیتونه بگه ضایع میشه توام میخندی  بی مزه ام خودتونین     من توهمه پستا هستم ناراحتی از ایران برو  
2728

من بچه بودم اینجوری بودم

داداشمم همینطور😂😂هنوزم هستیم

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.

دوستم نوه دوقلو داره خیلی حرف میزنن😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

دخترم به قدری حرف میزنه که دیگه روانیم کرده

انگار رادیو روشنه

واقعا گاهی چیزای بی معنی میگه 

مثلا برای اینکه ساکت نباشه میگه داری شام میخوری در حالیکه نشستیم سر سفره و مشغول خوردنیم 

۱۰ سالشه و هر روزم بیشتر میشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

دخترم ۳ونیم سالشه همینجوریه   حسرت چند دقیقه سکوت دارم

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
پسر من ۲سال و شش ماهشه  حدودا ۲ماه کامل ب حرف افتاده  اونقد شکر خدا میکنم همش استرس داشت ...

خداروشکرعزیزم

دخترمن ۷سالشه همینطوره حتی ی ثانیه هم نیست که سکوت کنه خیلی کلافه میشم

من تماشای تو میکردم و غافل بودم                                       کز تماشای تو خلقی به تماشای منند
دخترمن ۷سالشه همینطوره حتی ی ثانیه هم نیست که سکوت کنه خیلی کلافه میشم

وای خدا من حس میکردم بزرگ بشه خوب تر میشه که😕😕😕

2706