2703
2553
عنوان

خیرسرش اومد ارومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6484 بازدید | 335 پست
میگم یه سری رفتیم مغازه کفش پوشیدم میگه خودت میخای بخری؟چون منکه ندارم..ازمغازه اومدم بیرون

من اگه بهش بگم فلان چیزو برام بگیر،می گیره. ولی اگه خودم باهاش باشم نمیگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی....باور کن دیگه.موندم چیکارکنم..پول نداشتم ولی ازوقتی شوهرم شده یع تیکه براخودش نخریده همش تامی ...

بابات تو رو دکتر نمی‌بره بعد برای اون خرج میکنه، تو که پول نداری چطور برای شوهرت خرج میکنی؟!

رفتم یه سر تاپیکای قبلت خوندم عشقم شوهرت مقصر ولی خودتم ناخواسته مقصری باید یاد بگیری با زبون حرفت به کرسی بشونی با سیاست و مهربونی ازش توقع کنی مشکلت اینه که وقتی یه چیزی میخوای پای همرو میکشی وسط میدونی حتی اگه قصدت این نباشه شوهرت فک میکنه چشم به هم چشمی میکنی 

2720
بخدا همینه  خانواده دختر باید ارزش قائل باشن برای دخترشون سنگ تموم بذارن تا پسر مردم هم یاد بگ ...

اینم هست ولی بازم بر میگرده به شعور و معرفت طرف انقد هستن خانواده به فکر نیست ولی خود طرف واسش مهم و اهمیت میده 

منم همسرم دوران عقد یکم خسیس بود ولی واسه بقیم خرج نمیکرد و خیلی سفت و محکم پول جمع میکرد واسه عروسی ...

دقیقا شوهر منم واقعا زیر فشار مالیه. ولی خب اسی بنظرم شرایطش فرق میکنع شوهرش واقعا خسیسه دیگه یه مداد ابرو جیه که نگیره

یکم سرش داد بزن جیغ بزن نمیدونم یکار کن بترسه ازت  من دهنمو باز میکنم شوهرم میترسه شما ها چیکا ...

والا منم همینم هرچی داد و بیداد میکنم غر میزنم بدبخت اصلا جوابم نمیده😐😐😐شاید ما خیلی وحشیم😂😂😂

2714
دقیقا شوهر منم واقعا زیر فشار مالیه. ولی خب اسی بنظرم شرایطش فرق میکنع شوهرش واقعا خسیسه دیگه یه مدا ...

درسته عزیزم ..این مورد شامل اسی نمیشه چون میگه واسه خانوادش خرید میکنه واسه من یه مداد نمیخره

اینو واسه خانمایی گفتم که کلی جمع میبندن همرو

چقد همه تو این تاپیک دندون هاتون درد میکنه 😂

منم دندونم درد میکنه ولی به روی خودم نمیارم از خیلی وقت پیش عید عکس گرفتم گفت باید غصب کشی کنی منم فعلا نرفتم این چند ماه خیلی پول لازم بودیم 

وای خوب چرا جدا نمیشی الان تحمل نمیکنی فردا با بچه چطور تحمل میکنی

عزیزم من ازاسی پرسیدم این مشکل خودم نبود

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
منو میگی

اسی من یه دونه دختر خواهر بیشتر ندارم گیر یه آدم خسیس افتاده زندگیش به معنی واقعی جهنمه حتی یبار خواست خودشو بندازه جلو ماشین خودکشی کنه کهنه پوش بقیه شده اگه نامزد شما خسیسه تجدید نظرکن یا قبل اینکه بری زیر یه سقف باهاش درستش کن 

2706