2726
عنوان

خیرسرش اومد ارومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6525 بازدید | 335 پست
خیلی برا خودت گنده ش کردی آدمش کردی 

دقیقااااا

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همسرم دوران عقد یکم خسیس بود ولی واسه بقیم خرج نمیکرد و خیلی سفت و محکم پول جمع میکرد واسه عروسیمون ولی بعد عروسی کلا متحول شد و الان خیلی خرج میکنه.

اینو واسه کسایی گفتم که میگن مردی که خرج نمیکنه هیچوقت عوض نمیشه.درواقع باید ببینی هدفش واقعا خساسته یا مثل همسر من چیز دیگه

2728
میشه بگی چه خوبیهایی داره که باهاش موندی

منو میگی

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

داشتن یا نداشتن مهم نیست آدم باید دل خرج کردن داشته باشه متاسفانه شوهرت دل خرج کردن نداره وگرنه انقد پیش میاد آدم مریض شه از کسی قرض بگیره به نظرم با قلق خودش کم کم این اخلاق از سرش بگیر 

عزیزم یفکری بحال خودت بکن .الان تو زنشی و وظیفشه خرجت کنه. زن تو دوران عقد خیلی باید عزیزباشه نمیدونم چرا شوهرت اینجوریه. تا ازدواج نکردی وهنوز اول راهی یفکری بحال خودت بکن. وگرنه ادم خسیس هیچ وقت درست نمیشه

باهاش برو بازار. خریداتو بکن.‌از قبل بگی همینجورن.  عادتش بده خرجت کنه اما با سیاست

اونجوری که بدتر میکنن،منم همین مشکلو دارم. ولی اصلا با سیاست بلد نیستم رفتار کنم. میگه الان باید پس انداز کنیم زودتر عروسی بگیریم ،بعدش هر چقد خواستیم خرج کنیم

ببین از حرفات متوجه شدم‌اشتباهت التماسه التماس.براچی التماس می‌کنی آخه.مگه گدایی داری می‌کنی ها؟؟؟زب ...

منم مشکل زبون ریختن دارم،میشه یکی بهم بگه چه جوری،که تابلو نباشه 

2706