2157
2106
عنوان

خیرسرش اومد ارومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5954 بازدید | 334 پست
خیلی برا خودت گنده ش کردی آدمش کردی 

دقیقااااا

بعضی دردا برای سن و سالمون زیاده....🙃دعا کنین برام برم ...برم رها باشم...خسته شدم! برای رهایی از چاله افتادم توی چاهی که ذره ذره داره جونمو میگیره...دعا کنین کنکور پزشکی یاداندان پزشکی قبول بشم و برم و نبینم...مستقل شم...دعا کنین برام خدا نگام کنه...بنده ی گناهکار خدام🙃                                        دیگه دوسم نداره خدا...رونده شده از همه کس و همه جا!🙂      نیازمند یه خواب طولانی 🤍 ازجنس اغوش خدا...

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

منم همسرم دوران عقد یکم خسیس بود ولی واسه بقیم خرج نمیکرد و خیلی سفت و محکم پول جمع میکرد واسه عروسیمون ولی بعد عروسی کلا متحول شد و الان خیلی خرج میکنه.

اینو واسه کسایی گفتم که میگن مردی که خرج نمیکنه هیچوقت عوض نمیشه.درواقع باید ببینی هدفش واقعا خساسته یا مثل همسر من چیز دیگه

بهاره هستم عاشق همگی.                                              یه صلوات واسم میفرستی لطفا؟ ...                                   آقا ازهمین تریبون اعلام میکنم(کف وخون قاطی کردن) تیکه کلام منه...حق نداره کسی کپی برداری کنه 🤨
2149
میشه بگی چه خوبیهایی داره که باهاش موندی

منو میگی

بعضی دردا برای سن و سالمون زیاده....🙃دعا کنین برام برم ...برم رها باشم...خسته شدم! برای رهایی از چاله افتادم توی چاهی که ذره ذره داره جونمو میگیره...دعا کنین کنکور پزشکی یاداندان پزشکی قبول بشم و برم و نبینم...مستقل شم...دعا کنین برام خدا نگام کنه...بنده ی گناهکار خدام🙃                                        دیگه دوسم نداره خدا...رونده شده از همه کس و همه جا!🙂      نیازمند یه خواب طولانی 🤍 ازجنس اغوش خدا...

داشتن یا نداشتن مهم نیست آدم باید دل خرج کردن داشته باشه متاسفانه شوهرت دل خرج کردن نداره وگرنه انقد پیش میاد آدم مریض شه از کسی قرض بگیره به نظرم با قلق خودش کم کم این اخلاق از سرش بگیر 

عزیزم یفکری بحال خودت بکن .الان تو زنشی و وظیفشه خرجت کنه. زن تو دوران عقد خیلی باید عزیزباشه نمیدونم چرا شوهرت اینجوریه. تا ازدواج نکردی وهنوز اول راهی یفکری بحال خودت بکن. وگرنه ادم خسیس هیچ وقت درست نمیشه

2050
باهاش برو بازار. خریداتو بکن.‌از قبل بگی همینجورن.  عادتش بده خرجت کنه اما با سیاست

اونجوری که بدتر میکنن،منم همین مشکلو دارم. ولی اصلا با سیاست بلد نیستم رفتار کنم. میگه الان باید پس انداز کنیم زودتر عروسی بگیریم ،بعدش هر چقد خواستیم خرج کنیم

ببین از حرفات متوجه شدم‌اشتباهت التماسه التماس.براچی التماس می‌کنی آخه.مگه گدایی داری می‌کنی ها؟؟؟زب ...

منم مشکل زبون ریختن دارم،میشه یکی بهم بگه چه جوری،که تابلو نباشه 

2087
میگم یه سری رفتیم مغازه کفش پوشیدم میگه خودت میخای بخری؟چون منکه ندارم..ازمغازه اومدم بیرون

من اگه بهش بگم فلان چیزو برام بگیر،می گیره. ولی اگه خودم باهاش باشم نمیگیره

خیلی....باور کن دیگه.موندم چیکارکنم..پول نداشتم ولی ازوقتی شوهرم شده یع تیکه براخودش نخریده همش تامی ...

بابات تو رو دکتر نمی‌بره بعد برای اون خرج میکنه، تو که پول نداری چطور برای شوهرت خرج میکنی؟!

رفتم یه سر تاپیکای قبلت خوندم عشقم شوهرت مقصر ولی خودتم ناخواسته مقصری باید یاد بگیری با زبون حرفت به کرسی بشونی با سیاست و مهربونی ازش توقع کنی مشکلت اینه که وقتی یه چیزی میخوای پای همرو میکشی وسط میدونی حتی اگه قصدت این نباشه شوهرت فک میکنه چشم به هم چشمی میکنی 

بخدا همینه  خانواده دختر باید ارزش قائل باشن برای دخترشون سنگ تموم بذارن تا پسر مردم هم یاد بگ ...

اینم هست ولی بازم بر میگرده به شعور و معرفت طرف انقد هستن خانواده به فکر نیست ولی خود طرف واسش مهم و اهمیت میده 

1718