2157
2106
عنوان

عکسم

12345 بازدید | 1067 پست

بیاید بزارم . برا اولین بار هوس کردم عکسمو بزارم سایت   

ولی قسمتون دادم شات نگیرید فقط نگاه کنید و نظرتون رو بگید

دختری در کنج زندان دلم میرقصید ..... کشتمش، تا بداند من دگر مرد شدم 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

گذاشتی لایک کن

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔
2149

بگذار😍

یکی از مضرترین تمایلاتی که من درطبیعت بشر دیده ام ،ناراضی بودن از حال و چشم داشت به آیندهٔ مجهول است؛به جای اینکه از تماشای گل های زیبایی که درکنار پنجره اتاقمان روییده است لذت ببریم در عالم رویا به گلستان سحرآمیزی که در کرانهٔ افق است چشم دوخته ایم!بعضی چیزها درجهان خیلی مهمتر از دارایی است…یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است؛
2050

گذاشتی لایک

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  

کُ

من ن ایوبم ن صبور •میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                                                       هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                         #Nice                                           https://secretmessage.timefriend.net/16332808072419
2143
🐐

ینی جررررᥬ🤣᭄ ᥬ🤣᭄ 

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد ... ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!😏...یِ تیزهوشانی تَجرُبی😍🌈🍁بِه اُمیدِ اون روزی کِه هَمینجا توی اِمضام بِزَنَم دانِشجوی داروسازی😌👩🏼‍🔬
2051