2726
عنوان

برخورد خواستگاره..

372 بازدید | 32 پست

خواستگاره ۶ جلسه اومد بعد جلسه اخر ویژگی هامو میگفت ؛که من فهمیدم شما مهربونید خوش برخوردین مغرور نیستین عاقل ومتین هستین لبخند میزنین گفت خانوادم تعریفتونو میکنن اتر جلسه ام گفت من اوکیم بریم مشاوره😐بعد مادرش فرداصبح زنگ زد گفت اینا به هم نمیخورن تو نصفه روز  تحقیق نمیشه کرد .میشه بعد این همه تعریف بعد در عرض یه نصفه روز کسی به هم بزنه؟  من قبلا اعتقاد نداشتم به بسته شدن بخت ولی الان چندین دفعس اینجوری شده که  تا سه چهار حلسه میپسندن اخر جلسه ام حتی حرف از عقد میزنن فرداش میگن نمیخوریم بهم.سیدی که دعای قرانی برای باز شدن بده سراغ دارین؟

نرمال نیستم تامام 

ازمادرشوهرت ناراحتی  خواهرشوهرت ورپریده بازی دراورده  شوهرت رواعصابته   جاریت چش سفید بازی دراورده  توتخم چشاشون نگاه کن  خوب نگاه کن و بگو سه بار بگو👈 دوغ گازدار گازدوغ دار دوغ گازدار گاز دوغ دار دوغ گازدار گازدوغ دار   نمیتونه بگه ضایع میشه توام میخندی  بی مزه ام خودتونین     من توهمه پستا هستم ناراحتی از ایران برو  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چ مشکوک  لابد خوب نمیتونی مخ خاستگارتو بزنی

واااا نمیتونم مخ خواستگار بزنم؟؟؟بعد این همه تعریف ازم کرده پس چیه؟؟؟میگه خوش برخورد بعد میگی نمیتونی مخشو بزنی 🙄

عزیزم با وضو سوره طه رو روبه قبله به آب پاک بخون بعد آب رو بریز رو سرت انشاءالله ازدواجت سر میگیره کس دیگه هم میتونه بخونه تو بریزی رو سرت 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
واااا نمیتونم مخ خواستگار بزنم؟؟؟بعد این همه تعریف ازم کرده پس چیه؟؟؟میگه خوش برخورد بعد میگی نمیتون ...

خب. نمیاد مستقیم بهت بگه ک.... 

اول بگرد ببین خودت چ جوری هستی شاید زیادی جدی هستی یا هزار دلیل دیگه 

بعدم آدم خدا نشناس زیاده ک بخت دختر مردم می‌بنده ولی من بهش اعتقاد ندارم بیشتر نظرم رو رفتار خودته 

انشالله ک عاقبت بخیر بشی

انصافا تو عروس شی مدیر سایت باید به همه شیرینی بده .... من دوست دانشگاهیم که از سال ۹۰ دوست بودم باهاش ماهی ۲یا۳تا خواستگار داشت یعنی هرکی از راه میرسیدو راه میدادن خونه حالا یا اینا خوششون نمیومد یا اونا . الان ۱۴۰۰ هستیم همچنان مجرد و مشغول خواستگار بازیه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706