2737
2734
عنوان

نظرتون راجب رفتار زن همسایمون

166 بازدید | 9 پست

تولد پسرم بود کسی نبود فقط خالش و مامان بزرگ و بابابزرگش دعوت کردم براش پتو مسافرتی و روبالشتی بچگونه اوردن بعد فرداش دوستم ک همسایمونه اومد پتو رو دید دس زد بهش با یه لحنی گفت چه نازکه ازای چینیان اومدی خونمون بیا دس ب پتوهام بزن ببین چه جنسی داره بعد من چن روز قبل فرشم خریده بودم یه جفت ،گف چن خریدی گفتم جفتش ۱۵میلیون گفت من رفتم بازار فرش دیدم گروناش دونه ای ۱۲تومن بود 😟بعد ماشین کنترلی ۲۵۰تومن خریده بودم گفت ای چن گفتم ۲۵۰ گفت اوروز تو خیابون نمونش دیدم ۱۵۰ 

واقعا یعنی چی ؟شما بودید بتون برنمبخورد 

تازه من میدونم که پدرشوهر مادرشوهر خودش هیچی برا بچه هاشون نمیخرن حتی تولداشون

این خله

ازمادرشوهرت ناراحتی  خواهرشوهرت ورپریده بازی دراورده  شوهرت رواعصابته   جاریت چش سفید بازی دراورده  توتخم چشاشون نگاه کن  خوب نگاه کن و بگو سه بار بگو👈 دوغ گازدار گازدوغ دار دوغ گازدار گاز دوغ دار دوغ گازدار گازدوغ دار   نمیتونه بگه ضایع میشه توام میخندی  بی مزه ام خودتونین     من توهمه پستا هستم ناراحتی از ایران برو  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این کیه از کجا آوردیش از تو لپ لپ 

این دفعه حرفی زد ب قول ی بچه ای هر وقت گفتن خاک انداز خودتو وسط بینداز😂 

ب نظر میرسه آدم حسود و بخیلیه ی اسفند دود کن

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

هر موقع خواست قیمت چیزی بپرسه قبلش بگو چندباشه از نظر شما خوبه و بهم ننداختن؟؟؟ تا همون قیمو بگم تو دلت حرص نخوری از حسودی

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2738