2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راه میره حرف نمیزنه واضح میگه نانا

دختزم چیزی رو نخواد میگه نه و باباش رو میگه ببه منو ممه و خواهرشو اسمسو میدونه ولی الکی همه اش بای بای میکنه و خودش میگه دس دس و شروع میکنه دست زدن فیلم های بچه اولمو میبینم روانی میشم اون این سنی خیلی خوب حرف میزد همه رو به اسم میشناخت و مثلا بهش میگفتم خاله کیه همه خاله هاش رو میگفت

عزیزم بچه ها با هم فرق دارن بچه من هفت ماه و ۲۱ روزش بود اولین کلمه معنی دارشو گفت ولی هشت ماه و هفت روزش بود تازه سینه خیز رفت 😁 بچه دوستم نه ماهگی راه رفت الان که دو سال و نیمشه حرف نمیزنه هنوز نگران نباش بچه تو پیش متخصص ببر چک کن خیالت از بابت سلامتیش راحت بشه دیگه به چیزی فکر نکن بذار خودش روال طبیعیشو طی کنه

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
بچه من ۱۱ماهگی راهرفت ولی الان ۱۴ماهشه فقط میگه ماما بابا دد و نَ نَ 

بین تاتی کردن و خوب راه رفتنش چقدر زمان برد؟ دخترم از چهارده ماهگی چند قدم رفت ولی الان 16 ماهشه هنوز خوب تعادل نداره هنوزم عجله کنه به یه چیزی برسه چهار دست و پا میره

دختزم چیزی رو نخواد میگه نه و باباش رو میگه ببه منو ممه و خواهرشو اسمسو میدونه ولی الکی همه اش بای ب ...

زبون بسته داره کارایی که مربوط به سنش هستو انجام میده دیگه چه توقعی ازش دارید

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

بچه خواهرشوهرم ۲سال و ۴ماهشه فقط ماما و بابا و آآ ینی اجی و عمه و اب رو میگه.اونم خیلی مبهم .همه بهش میگن ببرش گفتار درمانی ولی گوش نمیده ..ناگفته نماند خودشم وقت نمیزاره برا بچش..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
عزیزم بچه ها با هم فرق دارن بچه من هفت ماه و ۲۱ روزش بود اولین کلمه معنی دارشو گفت ولی هشت ماه و هفت ...

بردم متخصص میگه راه رفتن تا دوسالگی دیر نیست حرف زدنش هم تا سه سالگی ولی کدوم بچه سه ساله نرمالی حرف نمیزنه اخه

عزیزم بچه ها با هم فرق دارن بچه من هفت ماه و ۲۱ روزش بود اولین کلمه معنی دارشو گفت ولی هشت ماه و هفت ...

چقد روراشو دقیق یادته😀

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706