2703
2553
عنوان

فردا می‌خوام برم خرید چی بگیرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 52 پست
عزیزم هر کدوم از اینایی که گفتن مشکل شما رو درمان نمیکنه فقط یه زمان کوتاهی برطرف میکنه. ببین خودِ ع ...

قارچ‌چیه یا خدا 

آخه تمیزه اون قسمت 

میترسم والا نمیتونم سر خود دارو مصرف کنم 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
قارچ‌چیه یا خدا  آخه تمیزه اون قسمت  میترسم والا نمیتونم سر خود دارو مصرف کنم

چرا میترسی منظورم که قارچ خوراکی نیست یه چیزی مثل باکتری که همه دارن ولی. برای بغضیا تو اون قسمت زیاده و باعث ایجاد بو میشه  

حالا خود دانی اگه خواستی درمان بشی استفاده کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من چند ساله میزنم 

منم میزدم اما از موقعی که شنیدم ضرر داره استفاده نمیکنم اتفاقا از مام هم بهتره ولی شما میتونی سرچ کنی از عوارضش

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
منم میزدم اما از موقعی که شنیدم ضرر داره استفاده نمیکنم اتفاقا از مام هم بهتره ولی شما میتونی سرچ کن ...

مرسی 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
بادی اسپلش هم دارم اونقدر فایده نداره

یه کرمی هست مال زیر بغل هست داروخانه داره میزنی اصلا بو عرق نمیدی دیگه اکسید دوزنگ رو نمیگم ها چون خیلی ها پیشنهاد میدن یه کرم مخصوص زیر بغل هست اصلا 

یه کرمی هست مال زیر بغل هست داروخانه داره میزنی اصلا بو عرق نمیدی دیگه اکسید دوزنگ رو نمیگم ها چون خ ...

مام خریدم عزیزم راضی ام خیلی خوبه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2714