2137
2106

يه گروه نايبان صلواتى هست توى تل كه براى روضه و اينا هم ميشه پول داد بهشون...

بنظرتون قابل اعتمادن؟چون من نميشناسمشون

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️

خودت یه شعله زردی شیربرنجی درست کن بزار تو ظرف بده به همسایه هاتون

روباهی از شتری پرسید:«عمق این رودخانه چه اندازه است؟»شتر جواب داد: « تا زانو»ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت:«تو که گفتی تا زانو! »شتر جواب داد: « بله، تا زانوی من، نه زانوی تو »هنگامی که از کسی مشورت می‌گیریم یا راهنمایی می‌خواهیم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که دیگران دارند برای ما مناسب نیست.خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

بابا تو پات و از خونه بزار بیرون هزار تا آدم هست به نون شب محتاجه می دونی چقد ثواب داره بدی به اونا

من به اونا هم كمك ميكنم هميشه

ولى اين نذر مشخص بوده و بايد در همون راه داده بشه

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
2166
خودت یه شعله زردی شیربرنجی درست کن بزار تو ظرف بده به همسایه هاتون

نميشه گلم

وقتى ادم نذر ميكنه كه فلان پول رو براى روضه ميدم بايد براى همون روضه داد...

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
نميخوام اشنا بدونه بخاطر همين از كسى نپرسيدم

برای خوندن روضه پول بدین؟ کدوم شهرین؟حرم یا امامزاده نداره شهرتون؟مشهد داخل حرم اقایونی هستند که مردم نذر روضه پول میدن

البته مسجد یاحسینیه که اطرافتون هست به اونا بدین بگین به مداح که روضه بخونه

2165
برای خوندن روضه پول بدین؟ کدوم شهریت؟حرم یا امامزاده نداره شهرتون؟مشهد داخل حرم اقایونی هستند که مرد ...

خب نميشه يه جورى رسوند به اون خادم ها؟

من تهرانم

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
من به اونا هم كمك ميكنم هميشه ولى اين نذر مشخص بوده و بايد در همون راه داده بشه

دقیقا ما هر سال ۳۰ کیلو برنج میپختیم 

اما امسال خشک دادیم رفت و پول خورشت رو دادیم به یه نفر که می شناختیم،  البته بازم به اندازه ۲۰ نفر نذری پختیم 

2183

سلام عزیز،انشالله که قبول باشه،

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم