2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

سخت ترین شغل دنیا ،خانه داری 

حقوق بگیر از همسر 😕

‼دوستان عزیزم 🥰سوال برای درمان  پوست ،مو ، عفونت ، هموروئید(بواسیر) داشتین ازم بپرسین 😊تا حد امکان کمکتون میکنم در عوض دعام کنید  💐🌷🌺درخاست دوستی ممنوع 
صفر تومن

بیا از این تاپیک بریم منو تو 

همه لاکچری مایه دارند

بی پولشون مایمم فقط😆

‼دوستان عزیزم 🥰سوال برای درمان  پوست ،مو ، عفونت ، هموروئید(بواسیر) داشتین ازم بپرسین 😊تا حد امکان کمکتون میکنم در عوض دعام کنید  💐🌷🌺درخاست دوستی ممنوع 
2050
بیا از این تاپیک بریم منو تو  همه لاکچری مایه دارند بی پولشون مایمم فقط😆

وای اره الان میان میگن سه میلیارد در ماه درآمدشونه

موز برداریم بریم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔

با دستای خودم لباس زمستونی و شال و کلاه واسه بچه ها و نوزادا میبافم😍.خیلی هم لذت میبرم از کارم

ولی چون خیلی میترسم از اینکه مدیون کسی باشم حتی از زحمت خودمم کمتر میگیرم.درآمدم زیاد نیست

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ...خداوند ما را کفایت میکند و او چه خوب نگهبان و یاوری است...
2143

منم رشتم حسابداری هست اما اصلاااا حوصله بیرون کار کردن رو ندارم 

خونه آنلاین شاپ کار میکنم 

متغییر بین ۴ تا ۸ میلیون 

بستگی دارع مشتری باشه یا ن مصلا همین ی هفته رو ۳۵۰۰ سود کردم

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 
2051