2726
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 33465 بازدید | 565 پست

حرف مفت و ...گوش مفت و ...دهان مفت...

اگه بچه نداشتی..میگفتن نازاست بازهم حرف پشتت بود

اگه یکی داشتی ...میگفتن حتما مشکلی داره دیگه نمیاره

اگه دوتا داشتی... بالاخره واسه اونم یه بهانه داشتن...

حرفهای مردم رو به پشمی حساب کن و به زندگیت برس...کسی که بهت بچه داده قدرتشم میده...اگه احساس خستگی میکنی طبیعیه...آدمی دیگه...اگه شرایطشو داری با همسرت هماهنگ کن در هفته یک روز و در حد چند ساعت بچه هارو کااامل بسپار دستش...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمها یه همفکری هم به من میدین ممنون میشم.من الان سنم بالای 35 ساله و یه بچه 5 ساله دارم و شاغلم هم ...

تصمیمش با خودته عزیزم آدم نمیتونه هم شاغل باشه هم ی مادر کامل این دو با هم در تضادن اینو دکتر روانشناس ب من گفته ببین کدوم برات ارجح تره دوباره مادر شدن یا کارت از بچه ۵سالتم بمرس ک دوست داره خواهر یا برادری داشته باشه

2728

منم 3تادارم 25 سالمه اولی 8سالشه دومی ساله ساله ومی دوهفته دیگه انشاالله زایمان میکنم وهرسه تا پرنسس هستن

مامان سه پرنسس زیبا لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترام یه صلوات 🙏
ممنون عزیزم خدا حفظش کنه براتون 

عزیزم ان شالله مبارک باشه و خوش قدم باشه براتون.ـمن اعتقاد دارم به روزی بچه و گاهی میبینی از زمین و اسمون برامون روزی میاد.از نظر اذیت هم باور کن یه بچه و چهار بچه حداقل برا من یکی فرقی نداشته.بچه های اولم بزرگن ماشالله و کمکم میکنن.هنوز گاهی وقت ازادم دارم.فعالیتم تو سایت بیشتر شده

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
۵ساله و ۳ساله و ۴ماهه باردارم

من یه پسر چهار ساله دارم باردارم هستم ان‌شاالله اوایل آبان به دنیا میاد همش با خودم فکر میکنم سومی ام بیارم یا نه 

خواهرم سومیشو بارداره به کسی ربطی نداره

ان‌شاالله آینده میبینی چطور هوای همو دارن کیف میکنی 😍😍😍

تو تکه ای از من نیستی تو تمام منی  
والا من یکی رو میشناسم سه تا بچه کوچیک داره انقدر بیخیاله.تازه عمل زیبایی هم میکنه باهمون سه تا بچه ...

منم از این مادرای بی خیال دیدم دورم آدم خیلی تعجب میکنه

عزیزم ما یدونه داریم حرف هس سه تا هم باشن حرف هس در دهن مردمو نمیشه بست دهن نیس گاراژه همش بازه 😒😒😒

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706