2204
2217

پارسال کلاس اول توی بهترین مدرسه دولتی شهرمون بود اسمش بهترین ولی ایراداتی داشت معلمشون سنش بالا بود آموزش مجازیش خوب نبود کتاب و میزاشت جلوش از روش درس میداد از طرفی ۴۰ نفرن توی کلاس چون مدرسه خواهان زیاد داره کلاساشون شلوغه حتی دوسه هفته ی اول پارسال که همه رفتن مدرسه اینا هفته ای یک روز رفتن. هر مادری یه ساز میزدو مشکلات مجازی بودن که مادرا میدونن. یه مدرسه نزدیک خونمونه غیر انتفاعی کلاسشون ده نفره میخوان حضوری هم برگزار کنن من میگم بره اونجا همش بهانه میاره که نفرسته اونجا آخرشم گفت اونجا حضوریه اگر چیزی بشه مسئولیتش با خودته. منم گفتم بفرستش همون پارسالی ولی مسئولیت درسش تا وقتی مجازین با تو . همسرم میگه واکسن بزنن همه جا حضوری میشه ولی به نظر من مگه میشه با یه واکسن ۴۰ نفرو دوباره باهم بفرستن توی یه کلاس بعد واکسن یه کلاس ۴۰ نفره نهایت بتونن هفنه ای دوبار با تقسیم بندی برن

حق داری اما خب شوهرت هم می‌ترسه بنده خدا مقصر شوهرت نیست واقعا همه مون همین مشکل داریم من که بچه هام با مجازی هیچی نمیشن 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

نزار برہ بچہ چہ از رعایت کردن میدونہ درس در چہ حد مھمہ در حد جون؟ 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

ن با برکت و این واکسنای چرت حضوری نباید بشه

صلوات میفرستین برام؟ بگین منم بفرستم براتون❤️آرزوی قشنگم تا وقتی زنده ام حسرتت به دلم میمونه😔💔خیلی ظالمانه ازم گرفته شد آرزوم🥺😫مانعی سرراهمه که هیچ جوره رفع نمیشه تا بهش برسم و نرسیدم و نخواهم رسید😔کاش یادم نرود/که ازین رنج پاییز شدم/نم نم از شاخه چکیدم/چون ابر از لب پنجره لبریز شدم/کاش یادم نرود/آنشب را/انتظار را/انتظاردستانت خدایا...😔آن سال پررنج و درد ....       تغییر یافته شعر شراره انگالی.    

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

چرا

شاید پولشو نداره

غیر انتفاعی خیلی گرون شده

پیش دبستانی والا من شندم ۳۰-۳۳ خواهرزادم میره

دوستم بچش میبره قصه من ۵۸

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دو سالگی پسرم

غیرانتفاعی بهتره تو این اوضاع ، رسیدگی شون بهتره و تعداد کمتر باعث میشه معلم بتونه برا هر دانش آموز وقت بیشتری بذاره

آرزو کن.... گوش های خدا پر از آرزوست.... و دست هایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو... کوچکترین معجزه ی خدا باشد...🌹💞🧚
2050

به نظر منم حتی اگه واکسیناسیون انجام بشه ....تقسیم بندی صورت میگیره. 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی ام، انتخاب هایم، اشتباهاتم، درس هایم، هیچکدام به تو مربوط نیست!! :) ی سریا هم اینطورین که: هی بهش فرصت میدی، هی هیچی نمیگی،هی ساکت میشی، اونم هی بیشعور ترمیشه، هی بیشعور تر میشه، هی بیشعور تر میشه!! :) شااااااید بعد ها اومدم....‌‌‌ ولی قطعا فرق داره با قبلم! فرق هایی که خودم خوب تفاوت و حس خوبش رو متوجه میشم!:)

شوهرت شاید بخاطر پولش مخالفت میکنه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

فک نکنم حالا حالا ها حضوری شه، هر کاریم بکنین مجازی آموزش درستی نمیبینن بچه ها.من اگه بودم بچمو میفرستادم یه جا حضوری بره یا براش معلم میگرفتم‌ شاید مشکلش هزینشه

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

دخترمنم میخادبره کلاس اول حضوریه البته فقط اولها تعدادشونم کمه همه مادرامیگن حضوری فقط من میگم مجازی نمیدونم والاع چیکارکنم شوهرمم میگه حضوری بهتره 

اعصابم مثل چشام سگ داره...فاصلتوحفظ کن تاتیکه پاره نشی🤎
1718