2733
2734
عنوان

مانتو برا بارداری مدل خفاشی

134 بازدید | 9 پست

سلام مانتو خریدم برا بارداریم.شبیه خفاشی از این جدیدا کلاه هم داره ...اومدم خونه هیچوفت از این مدلا نداشتم حس میکنم زار میزنه یا چون نداشتم اینجوره نمیدونم.میگم حیف پول براش دادم🙁🙁

جنسش هم نمیدونم چیه تو مغازه حواسم نبود اومدم خونه جنسش سنگینه.

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس بده

نمیتونم بگیرم

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2728
چرا خفاشی آخه

الان ک مده همه از این گشاداا .منم گفتم برا راحتی و اینکه قبلیا تنگه اینو بگیرم

2738
الان که اکثر ملنتو ها گشاد و مناسب بارداری ان

تو عکسا میگم چ قشنگه تو تن خودم حس میکنم زشته😕