2737
2734
عنوان

ای خدا از دست این مردا بی فکر

260 بازدید | 34 پست

چیکار کنیم .خواهر شوهرم کرونا داره مادرشوهر پدرشوهرم مریضن .الان شوهرم با مادرش حرف زد داشت مینالید دست تنهام نمیتونم شوهرمم میگه برم چندروز کمکش اخه من بچه کوچیک داره بره کرونا بگیره چیکار کنم من اخه .تازه شهرستانن میخواد بره اونجا اوناام خونشون کوچیکه خیلی صددرصد کرونا میگیره 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نذار بره اخه چه کمکی قراره بکنه 

کمک مادرش میکنه. الان میگم نرو داد زد حرف نزن 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2738
خودتو چند روز بزن به مریضی نره ببخشیدا ولی مردا واقعااااااا بی فکرن یچیزیم بهشون میگی فک میکنن خودش ...

من الان خودمم بزنم مریضی میدونه من کروناندارم . میگه مادرم حالش بده. تازه شوهرم واکسنم نزده یکم خیالم راحت شه. بخدا اگه بچم نبود طوری نبود برام 

بگو نه مگه به حرف مرداست همیشه قرار نیس هرچی بگن بگی چشم

مگه به حرف من گوش میده اخه 

عزیزم اگه ماسک بزنه نمیگیره ما که نگرفتیم از هم  خانواده برای همین روزای سخته دیگه

اخه خونشون کوچیکه خیلی توحلق همن. شوهرمم واکسن نزده 

اصلن نرو چقدرفهم مادر شوهرت پایین تو خونه خودت سوپ بپز میکس کن بفرست اگه توانایی داره آب میوه هارو ب ...

اونا شهرستانن منم نمیخواد شوهرم ببره که میگه خودم میرم یه هفته کمکش میدم . 

2706