2737
2734
عنوان

پیر شدم بس که شوهرمو هل دادم جلو☹️

366 بازدید | 16 پست

اصلا جاه طلب نیست،اصلا از توانایی هاش استفاده نمیکنه

خسته شدم بس که همه ش باید حواسم باشه ،انگار به جای یه نفر دارم جور دو نفرو میکشم

کاش حداقل حرف گوش کن بود،باید ده بار بهش بگم شاید یه بارشو گوش کنه

خب لابد میگین کاریش نداشته باشم،خب پس زندگیم چی میشه؟ فقط میره سرکار برمیگرده فیلم میبینه میخوابه آخر شب دو ساعت درس میخونه و فکر میکنه عجب کار بزرگی کرده

من مجردیم خیلی ادم موفقی یودم الان حواسم از خودم پرت شده دارم افت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا مردا اینجورن خدا😢😢

ازدیروز رفته یه جایی گوشیش مدام خاموشه از دیروز تا حالا نمیدونم چه کنم ۵ ساعت با شهرمون فاصله داره دستم جایی بند نیس نمیدونم چیشده 😢😢

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
توقعاتتو کم کن تا اذیت نشی عزیزم

احساس میکنم عیب از منه اگه اون تنبله،نمیدونم چرا اینطوری فکر میکنم

اخه اونم قبل ازدواج ادم پرتلاشی بود نمیدونم چرا الان اینقدر تنبل شده

احساس میکنم عیب از منه اگه اون تنبله،نمیدونم چرا اینطوری فکر میکنم اخه اونم قبل ازدواج ادم پرتلاشی ...

نه عزیزم این افکار منفی رو بنداز دور 

نمیگم همه ولی اکثر مردا اینجورن 

خودت واسه پیشرفتت دست به کار شو

چشمت به هدفات باشه نه دهنِ مردم!
2738
خوب عزیزم چرا انرژیتو صرف پیشرفت خودت نمیکنی صد در صد با پیشرفت شما زندگی مشترکت هم پیشرفت مبکنه

اخه من دوست ندارم اون عقب بیفته،چون وقتی عقب بیفته ناخوداگاه کم کارتر میشه و بار روز به روز بیشتر میفته روی من

بعد مثلا پول ها چون مال خودشه توی حساب شخصی خودشه مثلا،من نمیتونم بزم بهش بگم بده به من خرید کنم باهاش

یا مثلا میخوام با هم بریم دوره ببینم ،حاضر نیست یه زبون حدید یاد بگیره ،من که تنها نمیتونم برم

چرا مردا اینجورن خدا😢😢 ازدیروز رفته یه جایی گوشیش مدام خاموشه از دیروز تا حالا نمیدونم چه کنم ۵ س ...

☹️☹️☹️اولین بارشه اینطوری میکنه؟ کسی همراهش نیست؟ کسی رو توی اون شهر نمیشناسی؟

دوست داشتی شوهرت مثل شوهر من انقدر جاه طلب باشه که هرروز یه فکر جدید کنه و شما انگار هرروز با یه آدم ...

شاید اونقذر جاه طلب هم زننده باشه ولی اخه مرد باید بیشتر فکر اخر عاقبت زندکیش باشه

اخه من دوست ندارم اون عقب بیفته،چون وقتی عقب بیفته ناخوداگاه کم کارتر میشه و بار روز به روز بیشتر می ...

به نظرم خیلی چیزا رو میتونید تنها انجام بدین در مورد پول و این جور چیزا هم بهش مشورت بده واقعا شاید به ذهنش نمیرسه اما این که بخای مدام پیگیر کاراش باشی خودت داغون میشی 

2706