2726
عنوان

قند دارم تو بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 51 پست
۱۰۲ نگفته بزنم

قندت تقریبا لب مرزه

باید متخصص غدد بری 

متخصص زنان نمیتونه کمکت کنه 

باید بری غدد تا قند بعد وعده های غذایی و بقیه تایم روزم چک بشه 

هم درمان دارویی داره هم رژیم غذایی 

منم مث شما از هفته ۸دیابت بارداری گرفتم و کل بارداری انسولین تزریق میکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موز انگور خربزه انجیر اینا قند زیاد داره خیار قند نداره اتفاقا خوبم هست واسه پایین اوردن قند خون فقط سرده زیاده روی نکن . بامیه خیلی قند و میاره پایین نمیدونم تو بارداری مصرفش چجوریه اما عالیه واسه قند خون 

2728

حبوباتم قند زیادی دارن به خصوص لوبیا نمیشه نخوری وقتی میخوای درست کنی نیم ساعت بزار با یک خیار بجوشه خیار قند اضافه رو میگیره بعد ابش و بریز دور و لوبیا رو بریز داخل غذا این کار نفخ حبوباتم میگیره که بخاطر قندش هست 

من باردار نیستم ولی قندم ۱۰۲ بود پارسال دیگه نمیدونم امسال قندم چند شده باید برم چکاپ بدم بهتون گ ...

۱۰۲ برای بارداری زیاده فک کنم بالای ۹۰ خوب نیست

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
فقط دوتا بالاتراز صده .یه مدت  خیلی رعایت کن بالاتر نره به انسولین بکشه .نون برنج مواد قندی .شی ...

اخه من اصلا اشتها غذا خوردن ندارم میوه فقط میخوردم اونم نخورم😭 روزی پنج بار چجوری ازمایش خون میدادی؟

آره نازایی داشتم میخوردم پارسال الان یکساله ک دیگ نخوردم چطور؟

پس شما هم مثل منی عزیز ما بدنمون عادت کرده به متفورمین قندت پایین نمیاد من کلی پرهیز میکنم هنوز ۱۱۵هست 

خدایا شکرت
اخه من اصلا اشتها غذا خوردن ندارم میوه فقط میخوردم اونم نخورم😭 روزی پنج بار چجوری ازمایش خون میدادی ...

ازمایش خون نمیداده 

تو خونه تست قند خون میداده 

من روزی بالای ۱۰بار تست و تزریق داشتم‌

2706