2157
2106
عنوان

قند دارم تو بارداری

217 بازدید | 51 پست

پنج هفتم 

دکتر رفتم چیز خاصی بهم توضیح نداد میشه راهنمایی کنید چع چیزایی نباید بخورم 

مثلا انجیر یا انگور ک شیزین هم هستن نمیتونم بخورم,؟

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

تاپیک‌مادر شوهر خواهر شوهر ک اصلا ب سایت مربوط نیست خوب بلدین کمک کنید برای کسایی ک واقعا احتیاج دارن هیچی ب هیچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چند بود قندت ؟انسولین باید بزنی ؟

۱۰۲ نگفته بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2149

تو پنج هفته قند بارداری داری؟

قبلش نداشتی معمولا ۲۵ هفته چک میشه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
انجیر و انگور جزع میوه هایی هست که قند بسیار بالایی داره. خیلی باید تو خورد و‌خوراکت دقت کنی

خب پس چیکار کنم من کلا اشتهام صفر شده فقط میوه میتونم بخورم اونم بزترم کنار پس چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۰۲ نگفته بزنم

من باردار نیستم

ولی قندم ۱۰۲ بود پارسال

دیگه نمیدونم امسال قندم چند شده باید برم چکاپ بدم

بهتون گفت ۱۰۲ زیاده؟؟؟؟

خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین. خدایا خودت مواظب باش که هیچوقت اسپرم شوهرم خودشو به بالا نرسونه 🙄 چون من حوصله بچه داری ندارم😑
تو پنج هفته قند بارداری داری؟ قبلش نداشتی معمولا ۲۵ هفته چک میشه

از قبل ن نداشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۰۲ نگفته بزنم

با رعایت میاد پایین برنج 

ماکارونی

سیب زمینی

و نان رو محدود کن یه مدت قند هم همینطور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
با رعایت میاد پایین برنج  ماکارونی سیب زمینی و نان رو محدود کن یه مدت قند هم همینطور

پس چی بخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب پس چیکار کنم من کلا اشتهام صفر شده فقط میوه میتونم بخورم اونم بزترم کنار پس چیکار کنم

تغذیه رو زیر نظر دکتر مصرف کن. چاره ای نیست. خدایی نکرده دیابت بارداری بگیری باید هرروز انسولین بزنی

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👣👶🏻...nini is loading
پس چی بخورم

بیشتر پروتئین بخور 

گوشت و مرغ و کبابی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۰۲ نگفته بزنم

فقط دوتا بالاتراز صده .یه مدت  خیلی رعایت کن بالاتر نره به انسولین بکشه .نون برنج مواد قندی .شیرینی جات میوه های شیرین خیلی رعایت کن بامراقبت وکنترل استفاده کن .کمتراز قبل .بازم برو تست قند بده .دوسه هفته بعداز رعایت .

من خیلی اذیت َشدم .روزی چهاربارتزریق وروزی پنج بار آزمایش خون

2143
۱۰۲ نگفته بزنم

قندت تقریبا لب مرزه

باید متخصص غدد بری 

متخصص زنان نمیتونه کمکت کنه 

باید بری غدد تا قند بعد وعده های غذایی و بقیه تایم روزم چک بشه 

هم درمان دارویی داره هم رژیم غذایی 

منم مث شما از هفته ۸دیابت بارداری گرفتم و کل بارداری انسولین تزریق میکردم

موز انگور خربزه انجیر اینا قند زیاد داره خیار قند نداره اتفاقا خوبم هست واسه پایین اوردن قند خون فقط سرده زیاده روی نکن . بامیه خیلی قند و میاره پایین نمیدونم تو بارداری مصرفش چجوریه اما عالیه واسه قند خون 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم از یازده هفته قند گرفتم متاسفانه هرچی هم رعایت میکنم پایین نمیاد الان ۲۳هفته هستم قندم ۱۱۴ هست نون جو و نون سنگک بخور 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت

حبوباتم قند زیادی دارن به خصوص لوبیا نمیشه نخوری وقتی میخوای درست کنی نیم ساعت بزار با یک خیار بجوشه خیار قند اضافه رو میگیره بعد ابش و بریز دور و لوبیا رو بریز داخل غذا این کار نفخ حبوباتم میگیره که بخاطر قندش هست 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051