2726

بی کیفیتع

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه خیلی خوشکل بود ینی فیکه😂

فمنیست و حامی حقوق حیوانات🙆‍♀️♂️=♀️ملتفتی😎✌هیچکس:شیطونه میگه بزن،بکش،بسوزه تر و خشک،عریض و درشت،له کنی همه رو فقط بکنی تو رشد،گنده شی بگیری دنیا رو تومشت فدایی:ما از کانون سرخ تربیت اصلاح شده با تیغ تبعیض،میگن بهترین دوست ادماست کتاب ولی فارس باشی سانسوره قصه ها..قاف:زندگی زنده رو زنده کشت..یه خدایی هست اون بالا که کمک حال ما بوده تو همه این سالا،درسته بعضی وقتا خیلی سرد میشم ولی خداروشکر یه امیدی هست پیشم 🧡🖇🌾
با اجازه مدیر تاپیک 🙏🏻 میشه بیاین تاپیک آخرم نی نی یار رو تگ کنین  براتون صلوات می‌فر ...

گلم من اومدم تاپیکت نی نی یار هم تگ کردم دیگع کافیه ‌بهتره کامنت نذارید نی نی یار خودش رسیدگی میکنه ب امر شما:)

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
ببین شبیه شاخای اینستا بود😐😐عکسشم بی کیفیت بود

بگو فیلم بفرست 😶

فمنیست و حامی حقوق حیوانات🙆‍♀️♂️=♀️ملتفتی😎✌هیچکس:شیطونه میگه بزن،بکش،بسوزه تر و خشک،عریض و درشت،له کنی همه رو فقط بکنی تو رشد،گنده شی بگیری دنیا رو تومشت فدایی:ما از کانون سرخ تربیت اصلاح شده با تیغ تبعیض،میگن بهترین دوست ادماست کتاب ولی فارس باشی سانسوره قصه ها..قاف:زندگی زنده رو زنده کشت..یه خدایی هست اون بالا که کمک حال ما بوده تو همه این سالا،درسته بعضی وقتا خیلی سرد میشم ولی خداروشکر یه امیدی هست پیشم 🧡🖇🌾
نمیشه فهمید ولی دیدم کسایی که این کارو میکنن به راحتی اعتماد نکن

دقیقااا😂😂😂

من دوووو سالللل با کسی دوست بودم که عکسی که برام فرستاده بود گوگلی بود😂😂

اونم تازههه داشتم دنبال پروف میگشتم تو گوگل فهمیدم

وگرنه هرگز نمی فهمیدم 😐😐😂😂

این کاربری دست دونفره⚘😘
از روش نی نی سایتیا استفاده کردم گفتم اسمو سنمو رو دستت بنویس بفرس پیچوند فک کردع همع مث خودش اسکلن

خب دیگه جای شکی نیست دروغ گفته بلاکش کن پسره پرو رو😒

2706