2410
2553
عنوان

اه این عفریته از کجا پیداش شد؟؟!

458 بازدید | 42 پست

کیا چوکوروارو میبینن؟

این دکتر ازکجا پیداش شد؟

دمیر چرا انقد زود واداد؟؟؟

بیچاره زلیخا سرش بی کلاه موند

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

😂😂😂 منم زنگ زدم به مامانم. تلفن رو قطع کرد گفت جای حساسه فیلمه بعدا زنگ بزن 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زلیخا ک حقشه لیاقت عشق دمیرو نداشت.

اونم نقشست با فکرت دستشون تو ی کاسست

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2720
😂😂😂 منم زنگ زدم به مامانم. تلفن رو قطع کرد گفت جای حساسه فیلمه بعدا زنگ بزن 

😂😂😂حق داشت خوب خیلی حرصم درومدههه

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2714

بیچاره زلیخا؟ 

زلیخا هم عاشق ایلماز بودااا اصلا عشق دمیرو نمی‌دید الآنم حقشه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
زلیخا ک حقشه لیاقت عشق دمیرو نداشت. اونم نقشست با فکرت دستشون تو ی کاسست

واقعا؟!

بافکرت همدسته؟

بترکه دمیر بدم میاد ازش 

دمیرم جوونه زلیخا جاشو جدا کرده چکار کنه نیاز داره

اصلا توجیه مناسبی برای خیانت نیست هرچند که کلا فیلماشون خیانته

امیت از طرف فکرت هست 

فگرت میخاد از دمیر انتقام بگیره چون داداشه دمیره چون عدنان بابای دمیر به مامان فکرت تجاوز میکنه ..

زلیخا هم اصلاگناه نداره  داره ادای هولیا خانمو درمیاره تا وقتی ییلماز زنده بود به فکر دمیر هم نبود تا مرد عاشق دمیر شد

2706