2726
عنوان

یه سوال چالشی

43 بازدید | 4 پست

میخوام یه سوال باحال بپرسم نظرتونو بگید

به نظر شما اگه یه خانوم یا آقا بعد مردن عشقش هیچ وقت ازدواج نکنه و دوسم نداشته باشه که با کسی رابطه ی ... داشته باشه 

بعد یه روز مثلا بهش بگن یا باید کارتو از دست بدی یا مثلا هر کاری  باید این مشروبو یا قرصو یا هر چی بخوری بعد با یه خانوم یا آقا ... داشته باشی و طرف قبول کنه نه به خاطر لذت به خاطر کار 

به نظر شما این آقا یا خانوم عشقش کمه یا چون الکیه اون لذت و به واسطه قرصه و واقعی نیست ربطی به عشق نداره

تسمه تایم پاره کردم 🥴

این سوال در تخصص من نیست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیشد😐

مثاله واقعیت نیستش😂

میگم اگه کسی که عشقش مرده یه نفر بیاد بگه مثلا یا باید کارتو از دست بدی یا این مشروبو بخوری و بعدش با یه خانوم چیز داشته باشی 

اگه طرف قبول کنه یعتی عشقش کمه یا نه فرقی نداره چون اون لذت الکیه و به واسطه مشروبه

2728