1874
2106
عنوان

خواب بد دیدم😢

68 بازدید | 6 پست

الان نمیدونم چجوری تعریف کنم ولی خب تو خواب خیلی اذیت شدم الان شاید بگید مسخره هست خوابه چون بچه ها گفتن خواب بدو باید تعریف کرد میگم‌

من‌  نزدیک صب بود دیگه ساعتای ۴ اینجاها یه خواب خیلی بد دیدم .  دیدم همه دارن تو اتیش میسوزن بعد روبه رو بیمارستان سوختگی هستم  بو سوختگی از همه جا داره میاد بخدا الان نمیدونم چجوری بگم ولی خیلی بد بود بعد یه مجتمع نیمه ساز بود ک داخلش همه ساکن بودن  دوتا طبقه اخر همه ساختمونا اتیش گرفته بود اصلا بو مرگ همه جارو گرفته بود خدا خودش بخیر بگذرونه😢😢😢

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔

کی گفته خواب بدو باید تعریف کرد!😶

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149