2737
2734
عنوان

هرچی برادخترم میخره برا دختر خواهرشم میخره .چکاکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 88 پست
عزیزم از این ب بعد میخوام روش دیگ ای رو بردارم اول میخوام از دندونام شرو کنم

حتما حتما عزیزم از خودت خصوصا دندون که  زیبایش یه طرف دردش یه طرف..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه راه درمانی نداره فقط حرص نخورین ک فقط خودتونو پیر میکنین

نه دیگه یاد گرفتیم البته من نه مامانم دیگه یاد گرفته انقد خرج رو دستش میذاره که نتونه واسه دیگران خرج کنه واسه من به رور ظرف ۲۰۰ تومنی گرفت واسه دختر داداشش ۳ میلیون داد ظرف و ظروف گرفت عمرا از یادم نمیره از هرجای جهیزیه ام تونست کم داد عوضش رو داد به دختر خواهر و داداشش

صلوات

بابای من بعد۵۰ سال هنوزبرای بچه های عمم که ازدواج کردن میان شهرمون کلی سوغاتی میده تازه رفت امدم نداریم.ولی هنوزعمه هام ی دونه شکلات ب من وخواهرم ندادن.تازع مامانمم دعواکنه قایمکی میبره میده 

مامان دوتادخترگل
2731
دعوا دلخوری بین جاریها همیشه هست اما اینکه کاپشنو تن بچه نکردن جلو شما ...چی بگم ادم میمونه از دست ا ...

نه تنها کاپشن که کلا هیچ چیزی که من برای خودش یا دخترش میخریدم هیچوقت استفاده نکرد جلو من 

انگار آدم هر کار میکنه قوم شوهر از توش حرف درمیارن 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2738
عزیزم میگم دندونم درده درسش کن میگه ندارم یا فلانچی میخوام میگه ندارم...ب من ک میاد قرضاشو میشماره

سلام عزیزم...........شوهر شما به عنوان محبت دوست داره بار یبچه های خواهرش هرچیزی که شما برای فرزندت میخری بخره..درسته؟...........اولا اون دوستمون که گفت شما بالای پونصد ششصد خرید کنی اون دیگه نمیاد یک ملیون و دویست پول بده که هرچی تو میخری برای بچه خواهرش بخره...........و اینکه یه کم سیاست هم کنار این کار خرج کن........دست رو چیزی گذاشت بگو این به فلانی نمیاد............این رنگی دوست نداره.....این چنسش خوب نیست....بریم مغازه بعدی..........علنا مخالفت نکن..........دیر به دیر برو خرید و هربار کلی خرید کن..........

مامان ترنم سابق......عضویت 1378