2726
عنوان

هرچی برادخترم میخره برا دختر خواهرشم میخره .چکاکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 88 پست
اخه من پول بخوام از جیبش ۵۰درمیاری برا من فککن!اصن ب من پول نمیده 

پس دیگه قناعت برای این مرد فایده نداره و شما هم اصلا جا نداره قناعت کنی یکدفعه نه ولی کم کم شروع کن خریداری زیاد کن ...حالا که بقول دوستان پول خودشه یاد بده بجای اینکه داداش خوبی باشه پدر خوبی باشه 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
نه فقط به  گوش های مبارک شما خورده الاحضرت همایونی  فقط شما تو شهر زندگی میکنین الاحضرت&n ...

خدا رو شکر با این لحن صحبتتون میزان خود درگیری و شعورتونو نشون دادید دگ جای بحثی نمیمونه

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه ب تو ربطی نداره جیب خودمه

وای اسی این بار که رفتی سه ست لباس بخر گفت جه خبره بگو وا جیب توعه به من چه بچه لازم داره هر بار همینطوری خرید کن  وقتی ببینه خریدای شما نزدیک به ۶۰۰ تومن شده دیگه دلش نمیکشه ۱۰۰ تومن دیگه هم خرید کنه قول میدم

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند

اصلاً نیازی نیست حرص بخوری یا از روز غیض چند دست چند دست برداری

در کمال آرامش به شوهرت توضیح بده که اگه مناسبتی مثل تولد یا روز دختر بود برای اون بچه کادو بدین نه هر روز خدا اون خودش پدر و مادر داره

اون دفعه پسرخالم گریه میکرد میکروفون میخواست مامان باباش براش نمیخریدن 

شوهرم گفت تو براش بگیر گفتم وقتی پدر و مادر داره چرا من؟! بچه زاییدن خرجشو بدن به بقیه چه مربوط؟! 

این دفعه که برا فلش گریه کرد دیگه نگفت تو بخر براش

پسرخالم برادرزادشه من و خالم جاری هستیم 

2728

زود به زود برو خرید واسه بچه،واسه خونه،واسه خودت، اینکه میگی بت پول نمیده ببرش یهو در ی مغازه یچیزی بردار جلو فروشنده ک‌ نمیتونه بگه نخر😂سریع بردار بگو حساب کن و خودتو بزن ب اون راه،والا

اگه قهر هم کرد به رو خودت نیار تازه ازش تشکر هم کن

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍
میگه ب تو ربطی نداره جیب خودمه

پس قناعت تو معنی نداره خرج نکردی پولش زیاده اینو میگه خرج کن بزار بفهمه یه مرد به سختی چول زندگی خودشو تامین میکنه

مشکله ما زنا همینه قناعت

عزیزم خرج نکنی یکی دیگه خرج میکنه

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
من خودم قبلا اینطوری بودم  میرفتیم خرید برای بچه ها  گاهی برای بچه جاریم هم خرید میکردم و ...

دعوا دلخوری بین جاریها همیشه هست اما اینکه کاپشنو تن بچه نکردن جلو شما ...چی بگم ادم میمونه از دست ادما چکار کنه ...

من مادرشوهر سابقم برام عید یه دست لباس زشت زنونه اورده بود تو عقد ....ولی یبار جلوشون تن کردم که نگه انداخته دور و...بعد تو روم گفت لباس دیگه ای نداری؟؟گفتم چطور؟؟گفت اخه لباسی که اوردیمو پوشیدی ..حتما مادرت برات نمیخره 

منم بردم‌ انداختم دور....فقط حریرشو با قیچی بریدم که باش کاردستی درس کنم 

پس قناعت تو معنی نداره خرج نکردی پولش زیاده اینو میگه خرج کن بزار بفهمه یه مرد به سختی چول زندگی خود ...

عزیزم میگم دندونم درده درسش کن میگه ندارم یا فلانچی میخوام میگه ندارم...ب من ک میاد قرضاشو میشماره

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
واسه یه همچین آدمی نباید مراعات کردو قناعت کرد همش بهش بگو اینو بخر اونو بخربزار بهش فشار بیاد پولی ...

بخدا خیلی چیز احتیاجم دندونام خرابه ب من ک میرسه میگه قرض وام دارم

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
دعوا دلخوری بین جاریها همیشه هست اما اینکه کاپشنو تن بچه نکردن جلو شما ...چی بگم ادم میمونه از دست ا ...

بعضیا قدرنشناسن خوب نمیپوشیدی دلت نمیسوخت

برامنم مادرشوهرم یکی خریده بود اصلا تنم نکردم حتی یبارم نپرسید چیشد😂😂

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
2706